Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA beléptek egy új kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA beléptek egy új kapcsolatba, kéritek a párotokat, hogy viszgáltassa ki magát?

Figyelt kérdés

Nyilván a nemi betegség kivizsgálásról beszélek.

Egy komoly kapcsolat után összejöttem most egy fiúval, megbeszéltük, hogy elmegyünk együtt kivizsgálásra, de azóta történtek dolgok....


Olyanokat kérdezek, kaik nem óvszerrel védekeznek!

Nálatok hogy megy, elmentek papírt szerezni, vagy durrbele?



2012. szept. 9. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én magamtól mentem el, mert ki tudja, mit szedtem össze, de semmi sem volt, remélem nincs is.
2012. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Én kértem tőle, mert sok nővel volt.

Elment, nem hisztizett miatta.


De ha akármikor mondtam, hogy nekem most épp van mondjuk egy gombás v. akármilyen fertőzésem, és ő is nézesse meg magát, vagy írasson fel krémet, akkor elment. Meglepően komolyan veszi ezt sok pasihoz képest, akiknek olyan ciki ez, hogy úristen orvoshoz kell menni a farkukkal...


De őszintén szólva abszolút nem érdekel, hogy ki mit akar, mert én addig senkivel nem fekszem össze gumi nélkül, amíg papírja nincs róla, hogy nincs baja. Ha meg ez neki akkora probléma, akkor dugjon mással.


21L

2012. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:

Nem!

Mert amikorra odáig eljutunk addig megismerem annyira, hogy tudjam azt hogy milyen életet élt eddig.


Egyébként meg ez szerinted hogy esne egy nőnek? Totál úgy jönne le neki hogy "na ez tuti k*rvának tart"


ÉS elsőre nem csinálom gumi nélkül semmi féle képen.

2012. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jövök össze alapból olyannal, aki akár előttem is össze-vissza kefélt

Másodszor, nem fekszem le vele anélkül, hogy először megismerném milyen ember, ha pedig megbízható és felelősségteljes, akkor nincs szükség erre

Harmadszor egy kapcsolat elején csak gumival szeretkezünk, gumi nélkül csak pár hónap után

2012. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, megkérném rá.

Nem kell ahhoz végigdugni a fél világot, hogy mondjuk egy HPV-t összeszedjen. És annak bizony sokszor tünete sincs a férfiakon.

Nem biztos, hogy direkt akar veszélyeztetni, de ha ő se tudja, hogy van baja?

Szóval itt a bizalom nem sokat ér.

2012. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kértem meg erre, ő sem. Monogám kapcsolatunk volt egymás előtt. Persze ilyen gomba-dolgok előfordultak, de annak túl sok köze nincs a szexuális élethez.
2012. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy már történtek dolgok és utólag voltam okos......

Persze még nem késő, hiszen jobb elmenni most mintha el se mennénk, de azért gondoltam megkérdezem


És köszönöm mindenkinek, aki válaszolt:)

2012. szept. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!