Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi titkolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi titkolózás és füllentés fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyanba, amit hosszú távra terveztek, és már 2-3 éve tart. Nem megcsalásra gondolok, hanem egyéb titkokra és kis füllentésekre. Nálatok hol a határ?
2012. szept. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szoktam de egy idő után mindig elmondom mindig egyre többet mondok igazat :) mondjuk nagyon kevés meg inkább füllentés és azokat is másnapra elmondom és röhögünk :D
2012. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semennyi.
2012. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális kapcsolatnál ami hosszú távú, eszébe se jut egyik félnek sem hazudni vagy titkolózni valamit. Nem kell mindig mindent elmesélni magadtól, de ha pl. rákérdeznek akkor nem lenne jó hazudni, vagy félinformációval szolgálni. De hát.. kinek mi. :)
2012. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy minimális belefér. Vannak olyan helyzetek, ahol az őszinteséggel csak megbántanánk a párunkat.


24/N

2012. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

24N-nek igaza van :)


nálunk is vannak kisebb titkok...persze nem olyanok amik a kapcsolatunk időtartama alatt jött, hanem előtte...ilyen "kegyes" hazugság...pl. amikor a párom megkérdezte a kapcsolatunk elején (kb 1-2 hete lehettünk együtt) hogy hány pasival voltam előtte...ciki-nem ciki kevesebbet mondtam mint valójában volt...nem tudtam hogy mit reagálna, vagy mit mondana...és úgy voltam vele nem muszáj tudnia

2012. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!