Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire titkolóztok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire titkolóztok a párotok előtt? Milyen dolgokat titkoltok el előle? és miért?

Figyelt kérdés
Értsd úgy hogy, például exbaráttal/barátnővel való beszélgetést vagy bulik ahova egyedül szeretnétek menni vagy épp meggondolatlan cselekedet amit már másnap megbánsz és nem akarod emiatt elveszteni ilyen és ehhez hasonló dolgokra gondoltam.

2012. jún. 22. 09:25
 1/8 Dottorre ***** válasza:
Semmi ilyesmit. Egy normális barátnő megérti a dolgokat. Régebben mások elől titkoltam el dolgokat, mert hisztiztek, nem értették meg, vagy kikérték maguknak. Veszekedni meg akar a fene, akkor inkább csináltam titokban.
2012. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor éppen kúpot nyomok fel a fenekembe, mert székrekedésem van, akkor azt nem kötöm az orrára.
2012. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kötöm senki orrára, amikor sikkasztok, gyilkolok, bankot rabolok.
2012. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban mért kéne titkolózni?

Én nem titkolok semmit párom elől, és ő sem előlem. Én nem hisztizek, ha egyedül akar menni valahova (sőt menjen csak, én örülök, ha vannak barátai, akikkel szintén ki tud kapcsolódni, nem vagyunk összenőve), és ő sem, ha barátnőmmel közös nyaralást, strandolást, programokat szervezek. Kell egy kis levegővétel mindenkinek.


Ha valakinek ilyen dolgokat titkolnia, hazudnia kell, akkor az nem egy igazi, őszinte kapcsolat, ott valami hibádzik a gépezetben.


28/n

2012. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi akkor elmondom amúgy minek basztatni vele.
2012. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem titkolok előle. :) Mivel annyira bízik bennem, hogy mesélt a drogos(!) múltjáról, méginkább úgy érzem, hogy őszintének kell lennem vele. Nagyon boldogok vagyunk együtt már 1 éve. :) 17/L
2012. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsoltba nincsenek titkok. Mi mindent megbeszélünk egymással.
2012. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha akarnánk sem tudnánk egymás előtt titkolózni, túl jól ismerjük ahhoz a másikat.

Az én exbarátom az ő egyik legjobb barátja, szóval heti szinten beszélünk, ezt a párom is tudja, de soha nem volt még arra példa, hogy féltékenykedett volna, nem vagyunk már tinik. Egyszer, miután összejöttünk, leültünk hármasban beszélgetni, hogy senkinek ne legyen kényelmetlen, és ezzel le is rendeztük a dolgot.


Ha nélkülem megy el este, miért ne tehetné meg? Nem tesz olyat, amit megbán, olyan társasággal megy el ilyenkor, akiknek szintén párkapcsolatuk van, csak beülnek valahová sörözni és beszélgetni.


Egyáltalán nem titkolózunk és nem is hiszem, hogy egészséges kapcsolatot szül, ha ezt-azt eltitkolsz a másik elől.

2012. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!