Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes belemenni egy kapcsolatba? Lehet, hogy az előző kapcsolataim miatt? Mi velem a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég egy fiú mondta,hogy szeretne összejönni velem.De én nem voltam rá képes.Amikor megkérdezte én megijedtem.Egyszerűen félni kezdtem és nem tudom miért.
2012. szept. 8. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

ez egy szánalmas önsajnáltatás egy hiszti, jajj nem merek bele menni jajj mi lesz...


az a helyzet h te nem is akarsz és nem is való ez még neked ezek szerint.


Saját magadat győzködöd aztán most választ vársz arra h miért...a válasz az h fejezd be a magad győzködését.

2012. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még hozzá, ne erőltesd!
2012. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok...igen is nekem való.Nem szokásom hisztizni.
2012. szept. 8. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor meg ne problémázz ezen és ne mondogasd h ezért meg azért nem! tedd meg cselekedj ez ügyben!


Gyerünk hajrá!

2012. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki érett még 17 évesen egy párkapcsolatra...
2012. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen tartok itt.

Le kell győzni a félelmet.Ami könnyebben megy ha valóban vágysz egy kapcsolatra,de az is lehet hogy e mellé még nem is

mozgat meg annyira a téma.

2012. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Készen állok rá.Csak....majdnem megerőszakoltak és vmiért félek.
2012. szept. 8. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj azt alaposan ki kell beszélned magadból,én is elszenvedtem férfiként pár traumát,szóval mondom neked:add ki magadból és fogadj el segítséget,mindenképpen át kell alakítanod a gondolataid amiben sok félelem gyökeret vert.Hosszú folyamat de aki ki akar jönni a bajból az megteszi.Én már tudom. "25"
2012. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!