Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy kapcsolatba tudván, hogy több, mint 200km a távolság?

Figyelt kérdés
A közös szimpátia megvan, a fiú nagyon lelkes és én is vágyom már egy komoly kapcsolatra.
2012. szept. 9. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
200 km az nagyon sok, de, ha tudtok találkozni akkor oké. Én max 70km-re mennék.
2012. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz már hatalmas szerelem kell. Csak ebben az esetben mennék bele, különben meg próbálnám elfelejteni. Egyébként a távkapcsolatról rossz tapasztalatom van. Ahhoz hogy működjön, kell a hűség, bizalom és kitartás. Az utóbbi nem volt meg a lányban, és 3 hónap után vége lett.
2012. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
zohan te 14 éves vagy, nem? :DDD
2012. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha jól elvagytok, egy próbát megér.

Gondolom nem úgy szeretnétek leélni az életeteket, hanem majd idővel összeköltöznétek.

Szeretitek egymást?

2012. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom... én ~100 km-re vagyok a barátomtól, és az vonattal + bp-i tömegközlekedéssel egy jó 2 óra... ennek a duplája, hát... 18 évesen nem erre lenne szükségem
2012. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2,5 óra vonattal.
2012. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok.
2012. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele.

Az más, hogy már együtt vagyunk egy ideje, és közbejött az élet, de eleve így összejönni...Kizárt. Szerintem semmi értelme.

2012. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég megosztó. :))
2012. szept. 9. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:
nem bántásból mondom, de 15 évesen teljesen más egy távkapcsolat, mint idősebb korban :) mondjuk tudni kéne hány éves a kérdező..? :D
2012. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!