Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy kapcsolatba tudván, hogy több, mint 200km a távolság?

Figyelt kérdés
A közös szimpátia megvan, a fiú nagyon lelkes és én is vágyom már egy komoly kapcsolatra.
2012. szept. 9. 11:47
1 2
 11/19 BlackSword ***** válasza:
Most is abban élek... De mi akkor ismerkedtünk meg, amikor egy helyen voltunk... Ő egyetemista, én pedig már dolgozok... De már tervben van, hogy összeköltözünk...
2012. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Ő 22.
2012. szept. 9. 12:13
 13/19 anonim ***** válasza:

suliba jártok még? vagy dolgoztok? mert szerintem ha van elég pénzetek utazgatni, meg lehet oldani :) én írtam, hogy 100 km van köztünk, én még gimibe járok, barátom dolgozni fog már, szóval így mi is meg tudjuk oldani, hogy általában ő jön, ha több napra találkozunk én megyek.


megpróbálhatjátok :)

2012. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én tanulok, ő dolgozik. Attól félek, hogy nem fogom bírni, hogy csak hétvégenként láthatom. :(
2012. szept. 9. 12:20
 15/19 anonim ***** válasza:
hát ha egész hétvégére találkozhattok, hogy ott is alszik vagy te alszol szerintem kibírható :) gondolom nyáron nem lenne már ilyen. de te ismered magad, hogy mennyire bírnád
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jójó, de én nem igazán arra vágyom egy kapcsolatban, hogy hétvégente legyünk csak együtt és a köztes időben meg internetes keresztül tartsuk a kapcsolatot. Valahogy nem az igazi.
2012. szept. 9. 12:27
 17/19 BlackSword ***** válasza:
Igen, nem az igazi, de azért jobb, mint a semmi...
2012. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a fiú akkor a távolság ne okozzon problémát:)


Köztem és barátom között 700 kilométer van, mégis nagyon jól megvagyunk és megtudjuk oldani a találkozásokat:)


Hidd el ha tényleg érdekel a fiú akkor nem lesz gond:D


20/l

2012. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg lehet mindent oldani. 200 km elég nagy táv, de nem a világ vége... Csak akarat kérdése. Egyébként meg ha nem próbálod meg sosem fogod meg tudni, hogy mit bírt volna ki ez a kapcsolat.

Egy ismerősömnek (29N) meg tetszett egy fiatal fiú akivel meg csalta a párját. Ez idővel kiderült szét is mentek. A csaj a sráctól 160km-el odébb költözött, haza a szülői házba. Minden 7végén találkoztak a sráccal, majd a fiú oda költözött a csaj közelébe (kb fél év után) és jelenleg két helyen melózik, hogy a lány mellett lehessen. Nem túl szívderítő sztori, de a lényeget szerintem érted...

2012. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!