Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők Ti elviselnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti elviselnétek ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Ti elviselnétek, ha a párotok semmiben sem segítene? Pl fáradtan haza jönnétek a munkából, még nincs ebéd, nem lett takarítva, tornyosul mosogatni való. A párotok meg a fotelban ül, meccset néz sörözik, vagy gépezik. Csettint egyet és elvárja hogy szolgáljátok ki.


Én már 3 éve vagyok együtt a pasimmal, oké még nem költöztünk össze, de már teljesen itthon érzi magát nálunk, kérdezés nélkül felzabálja a hűtőt, kupit csinál a szobámba utána meg nem segít össze rakodni. Sokszor volt már olyan, hogy átjöttünk hozzánk. Leült a gépem elé, én meg csináljam a kaját. És ha aztmontam neki, hogy segíts, vagy légyszi csinálj magadnak akkor meg fel volt háborodva, hogy majd az én hibám lesz ha éhen hal. És azt se lehet mondani, hogy itt ő a vendég ki kell szolgálni, mert mikor náluk vagyunk akkor is én csinálom a kaját, ő meg csak döglik a gép előtt. Elegem van már ebből. Minden pasi ilyen kicseszett lusta? Vagy csak az én barátom?


18/L


2012. szept. 9. 10:28
1 2
 11/20 szaffi123 ***** válasza:
Hát valószínű, elmagyaráznám neki a dolgokat...Ha nem érti meg ez után sem lehet, hogy mégegyszer elmagyaráznám de akor már durvábba, és ha nem érti meg akor sem ha akor is ugyan azt csinálja, akor sajnos kidobnám..Ha most ilyen milesz késöbb?
2012. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy büdös paraszt xD
2012. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát az én párkapcsolatomban ilyen nem fordulna elő. Hibás vagy hogy hagyod ezt neki.
2012. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem tudok vele keményen bánni, pedig ez így már nem helyzet, mert csak szenvedek.

Volt már olyan hogy kitárta a hűtőt, kirámolta. És másnap az ágyam mögött találtam meg a megromlott szalámit. Mondtam neki hogy állítson már magán, erre az volt a válasz, hogy nyugi már egy szalámira csak van pénzünk, na itt majdnem pofon vágtam.

Másnap meg csináltam magamnak kis szendvicseket, ő is kajálni akart. Megjegyeztem ha kell neki csináljon maggénak. Na itt bevágta a durcit. Alig szólt hozzám délután, és a végén még én érezrem rosszul magam.

És ezek után még mindig nem vagyok képes ott hagyni. Mert a szíve mélyén lehet, hogy jó ember. Valahogy meg kéne nevelni, csak nem tudom, hogy. Mert ha össze költöznénk ez igy nem lenne állapot. :(

Azért kedvelem, mert az érdeklődési körünk hasonló. Nem tudom kinek másnak kéne egy nem igazán nőies nő. Én utálok kiöltözni, festeni magam. Magas sarkú cipőkbe járni. Plázázni. Egész nap melegítőbe vagyok, nincs szépen össze rakott frizurám. Szeretek biciklizni, meg néha elvagyok a számítógépes játékokkal is. Suliba azt monják, nincs bennem semmi nőies, és a fiúk is max csak haverkodnak velem.

2012. szept. 9. 11:08
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Ugyanilyen vagyok én is. Mármint belőlem kimaradt az a tipikus nőcis gén és még csak nem is túl nőies szakmát választottam, de ettől még vannak igényeim és ha a párom azt csinálná, mint amit a tiéd, akkor elég hamar kiadnám az útját, nem hogy még etetném, pakolnék utána, meg győzködném a végtelenségig... Nekem nem egy nagy gyerekre van szükségem, akivel állandóan veszekedni kell, hanem egy párra, aki segít!!

Én nem mondom, hogy csináljon meg mindent helyettem, de sokkal hamarabb készen vagyunk mindennel, ha segít. Ő letörli a port, amíg én tisztára nyalom a fürdőt, vagy felkockázza a konyhában a főzéshez szükséges dolgokat, amíg én felporszívózok a nappaliban. Esetleg elmosogat miután én megfőztem, vagy tényleg bármi. Egy oldallal arrébb helyes volt a megfogalmazás. A te párod élősködik rajtad! Tudod mikor adtam volna neki bármit is enni miután hagyta megromolni a szalámit? Egyáltalán mit keresett az ágy mögött? Megmondtam volna, hogy mivel ott rohadt meg az ágy mögött, ezért neki ma nincs mit reggeliznie, ennyi...

2012. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a helyzetben csak veled van a baj!

hitegeted magad hogy meg tud változni meg hogy igazából belül egy kedves lény! De a tények nem ezt mutatják!

szerintem azt ő is tudja hogy túlzottan igényled a törődését még annak ellenére is, hogy így viselkedik veled és ezért használ ki téged!


Ha nem vagy képes a sarkadra állni és kiadni az útját, akkor ne csodálkozz el azon, hogy később csak nehezebb lesz az életed

2012. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Egy nő nem attól lesz szép, ha kifesti magát! Helyesnek tartom azt, ha nem szeretsz plázázni, meg ehhez hasonlókat tenni! :) Én is - fiúként - kerülöm ezeket a helyeket. Nem tud lekötni. A leírások alapján, Veled nincs baj, max annyi, hogy eltűröd magad mellett ezt a gyereket. Hát a nevelés a szülők hibája, de ő is hibás benne. Biztos jól eleresztették szülei! Azért ne maradj vele, mert csak kedveled, úgy nincs értelme, és ugye te is csak szenvedsz a hülyesége miatt. Ha elhagynád, akkor lehet észbe kapna, hogy hoppá na most mi van. Én nem tudom mennyi idős, de illene összekapnia magát, mert ez nem életvitel! 5ös voltam
2012. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én is lusta vagyok de ha anyámék nem lesznek és lesz egy nőm akkor rászánnám magam az ilyenekre mert így fer. sztem keresgélj mást mert nem sokáig fogod bírni a rabszolga szerepét :D
2012. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én már az első napon kitettem volna a szűrét!
2012. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok, ezeket fontold meg a jövődre nézve:

1. Rohan az idő... (ez nem csak egy dal!:D)

2. Kutyából nem lesz szalonna!

Szóval fel is út, le is út neki, ne vesztegesd az időd, mert azt senki nem tudja visszaadni Neked!!

Van még hal a halpiacon! :D

2012. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!