Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők Ti elviselnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti elviselnétek ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Ti elviselnétek, ha a párotok semmiben sem segítene? Pl fáradtan haza jönnétek a munkából, még nincs ebéd, nem lett takarítva, tornyosul mosogatni való. A párotok meg a fotelban ül, meccset néz sörözik, vagy gépezik. Csettint egyet és elvárja hogy szolgáljátok ki.


Én már 3 éve vagyok együtt a pasimmal, oké még nem költöztünk össze, de már teljesen itthon érzi magát nálunk, kérdezés nélkül felzabálja a hűtőt, kupit csinál a szobámba utána meg nem segít össze rakodni. Sokszor volt már olyan, hogy átjöttünk hozzánk. Leült a gépem elé, én meg csináljam a kaját. És ha aztmontam neki, hogy segíts, vagy légyszi csinálj magadnak akkor meg fel volt háborodva, hogy majd az én hibám lesz ha éhen hal. És azt se lehet mondani, hogy itt ő a vendég ki kell szolgálni, mert mikor náluk vagyunk akkor is én csinálom a kaját, ő meg csak döglik a gép előtt. Elegem van már ebből. Minden pasi ilyen kicseszett lusta? Vagy csak az én barátom?


18/L


2012. szept. 9. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy paraszt.Mondd neki,hogy talpra,ösztönlény.
2012. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nem tűrném ezt sokáig az biztos, amúgy is a "modern" elvek híve vagyok, nem a maradié, hogy a nők dolga a gyereknevelés, a családi ügyek intézése és a háztartás vezetése, kiegészülve a mai elvekkel, azaz mindezek mellett még dolgozzon is. Nem azért vagyok, hogy kinyaljam a párom hátsóját, már bocsi a kifejezésért, de azt is meglehetősen sérelmezném, ha ő kizabálna mindent a hűtőből szó nélkül és soha nem hozna semmit. Lehet anyuéknak sem tetszene.

Párom szerencsére nem ilyen, segít mindenben!

2012. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát jó neked.

Most jelenleg azért akadt ki rám, mert megkértem hog segítsen felkészülni az irodalom dogára, mert ő kicsit jobb tanuló mint én.

De felháborodott, mert hétvége van, most a haverjaival kockul, hogy kérhetek ilyet. Nem ér rá, hagyjam békén -.-

2012. szept. 9. 10:35
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is ilyen, nem tudom, anya hogy tudja elviselni. Meg is fogadtam, hogy nem megyek férjhez :D
2012. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A te barátod ilyen! Ennyire hülye már nem lehet. TV kikapcs, ki a fotelből! Lehet dolgozni, ha meg nem tetszik, akkor lehet menni! Ilyen könnyű. Nagyon el van eresztve. Vegye csak ki a részét a munkából. Nem csak neked tenne jót vele, hanem magának is. Ha nem is tud főzni, valamit csak össze tud ütni. Szégyellheti magát a barátod!

18/F

2012. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


Én azzal egyetértek, hogy ez a nők dolga, de ez alól kivételt képez az, ha a másik egész nap francot sem csinál. Mert nekem az jött le az egészből, hogy te dolgozol, ő pedig semmit nem csinál egész nap.


Az pedig megint csak nagyon durva, hogy a te házadban rumlit csinál. Azért vendégségben ez elfogadhatatlan. Nekem a pofám leszakadna, ha másnál disznóóolat csinálnék. Itthon nő létemre van rá néha példa :D, na de másnál.


Tőlem nem kapna kaját az fix, ha így viselkedik. Felőlem aztán éhenhalhat a gáztűzhely mellett.

2012. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne a barátom biztos tökön rúgnám és kidobnám.Ha nekem lenne ilyen barátom és nem dolgozna,de én igen,akkor elvárnám,hogy legalább a házi munkát végezze el.Nem lenne valami boldog életetek,ha összeházasodnátok szerintem
2012. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Már az első mondat után kapásból a nemleges választ akartam írni.

De így végigolvasva már nem is értem, hogy miért is vagy még vele!


Bár Lányok/Nők-nek címezted a kérdésed, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni!

Ez nem párkapcsolat, hanem élősködés, amit veled művel!

27/F

2012. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én sem tűrném ezt a dolgot. Ha már együtt vagyok vele, ezt elvárom tőle, hogy segítőkész, odaadó és megértő legyen. Szerencsére az én párom segíteni szokott nekem mindenben, ha kell, ha nem. Szóval, ha neked ez így nem jó, akkor a szakítás lehet az egyetlen megoldás, elvégre akkor kénytelen lesz magának csinálni a dolgokat...
2012. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van: te ezt miért tűröd?!

Egy percig nem viselném ezt el. Sosem értettem, hogy egyesek hogy lehetnek ilyen szolgalelkűek, a szerelem erre nem mentség.

2012. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!