Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a baratotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a baratotokkal ha ezt csinalna?

Figyelt kérdés

Alberletbe elnek.Az anyja a novere meg o.Az apja nem el veluk mert a szulok mar reg elvaltak.A 30eves novere nehol dolgozik az anyja rakos sulyosan beteg 51eves neni. a baratom 20eves lesz 5.-én .most vegezte el a 9.osztalyt esti suliba jar dolgozni nem dolgozik.az anyuka dolgozott,de egy ideje mar nem mert kirugtak es 4óraba allitolag dolgozhatna,de meg nemtalalt munkat. nemregiben rengeteg sok tartozasa lett a csaladnak.ha jol tom tobb mint fel millió.

nem fizettek ki a haz tulajanak a penzeket amiket kellett volna es rengeteg lett a gaz szamla is. mindenki ketsegbe esett,hogy most mi lesz az apukara nem lehet szamitani mert leszarja oket. ezert a baratom az en baratnomtol akart kolcson kerni mivel ok eleg jo moduan elnek gazdagok. nem tudott adni a csaj..mert londonba volt.

aztan nem lett semmi teltek a napok kozbe az anyja probalta rabirni a fiat ,hogy az ertekesebb cuccait pakolja ossze,ha menni kell csak vinnie kellen. erre o csak annyit mondott,hogy leszarja.

es amig ezek a dolgok tortentek nalunk volt evett,ivott,furdott stb.

pedig mi sem elunk a jol.

nem sajnalom csak zavar es nem lehet szolní,mert megsértodik es lelep.es azert zavaro,hogy o itt mindent megtehet nevethet hangosan gepezhet netezhet szal minden.en meg mar ha naluk hangosan nevetek kiabal a novere. meg szar.hogy van,hogy haza kiser este es ram parancsol,hogy egyek de rajottem,h nagyreszt azert mert ugy gondolja ha eszek megkinalom es o is ehet. megegyszer mondom nem sajnalom csak 9honapja baszogatnak erte anyuek. de a gyerek nem keppes elmenni dolgozni,mondvan,hogy ez az utolso nyara.es szeptembertol majd dolgozik,de megcsak munkat se keress es azert zavar. mer sokszor volt,olyan,h nem volt penze bevitt a varosba tarhalni es elvitt belole kajalni vagy mekizni stb. meselhetnem meg de nem fer ki..mit tegyek vele. ?

16\L


2012. aug. 28. 02:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Hajnali negyed 3-kor elolvastam egy társadalom legalja bugyraiból származó hosszú, ékezetmentes, lényegtelen sztorit. (Y) Én sem vagyok normális. De te sem! Művelődj, és ne ezt a szerencsétlen oldalt zsibbasszad már hajnalok hajnalán...


"okszor volt,olyan,h nem volt penze bevitt a varosba tarhalni "


Itt kb. felsírtam, kiégtem...:'D

2012. aug. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele. 16 éves vagy, ne vegyél ilyen terhet a válladra! Én kérlek, vagy csak tanácsolom: szakíts vele, mert nem leszel boldog. Igen, nem a pénzről szól a kapcsolat, ha el tudja tartani magát a pasi, de ha nem, az gáz - és még emellett, nem tűnik úgy, hogy egy felelősségteljes férfi lenne. Kamasz vagy, kereshetnél korodbeli de a lényeg, hogy figyelmesebb barátot, akinek talán...nem okoz anyagi megterhelést, csak annyi, hogy néha elvigyen egy kellemes randira, és ne te érezz lelkiismeret furdalást, hogy ezzel is az ő adósságukat növeled. (tapasztalat)
2012. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég anyukám térj már észhez dobd ki a f*szba ezt a szerencsétlen embert csak hátráltat téged!!


Olybá tűnik nekem ,h kb már csak megszokásból+élősködésből van veled repítsd a pics*ba semmi motiválót nem találtam benne csak vissza húz téged is a szemétbe!! Tanulj ,fejlődj emelkedj ki a szarból!!!

2012. aug. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
most végezte el a 9.et 20 évesen?? az igen apukám ez már teljesítmény....dobd ki de gyorsan ezt az ingyen élő analfabéta retket...fujj...
2012. aug. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Azért én sajnálom azt a családot,a rákos nőt is.Ilyen helyzetben mit csinálhat támasz nélkül,végzetes betegséggel?Mikor amúgy is olyan drágák azok a semmit érő vacak kemó kezelések.Betegen nem lehet dolgozni,semmit sem lehet csinálni.A beteg anya itt az igazi áldozat.
2012. aug. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Emma Hewitt biztos baromi okosnak és kulturáltnak érzed magad de egy dolog virít a megnyilvánulásodból: sosem voltál hasonló helyzetben és csöppet sem próbáltál elgondolkodni rajta. csak akkor nem kellene osztogatni a "tanácsokat".

talán okozhat "álmatlanságot" egy ilyen teher, talán te is voltál kamasz, akár ostoba problémákkal, és emellett, talán te sosem tapasztaltad még: de vannak, akik bizonytalanságban élnek(saját, vagy önhibájukon kívül), és nekik vannak szeretteik akik talán...igen is féltik őket! akiknek nem kell a legsötétebb bugyorban tanyázniuk mert csöppet empatikusak és mert egy ilyen hosszú, irományt ékezet nélkül közölnek, nyilván nem teljes nyelvtantudás hiányossága miatt -.- istenem pff...

2012. aug. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ő választása, hogy mit csinál, és hogy éli az életét. Őt is minősíti, hogy egy ilyen analfabétával van. Na, meg a szüleit is, hogy úgy félrenevelték, hogy 16 évesen ilyen alakkal éljen. Még kiskorú, az ő felelősségük is lenne Én is csináltam hülyeségeket tizenévesen, de azért mindennek van határa. -.-' Szavazzatok csak le nyugodtan, nem igazán tud érdekelni, de akkor is siralmas, hogy ilyen ostoba, igyenélő, tarhálós éhenkórász emberek léteznek.
2012. aug. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

honnan veszed, hogy ő szavazott le?

te úgy érzem, a felső rétegek nyugalmával ítélkezel. én is könnyen beleestem ebbe a csapdába amíg le nem álltam, talppal a földre. na mind1 menj is aludni, nem kell erre a "szerencsétlenségre" pazarolnod az időd.

csak lenézni tudsz. de mindenki másszon ki egyedül a gödörből, mi? csak neked nyilván sosem kellett olyan sokat másznod, hogy tudd, milyen dolog. megjegyzem pár dolgot tudsz a csajról és a családjáról, de már felvetted a döntőbíró szerepét! hát ne tedd!

2012. aug. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Macs1209 ***** válasza:

#6: Emma jól látja, bár sajátos a stílusa.


Nem azzal van a baj, hogy 20 évesen 9.-et végzi el. Hanem

az, hogy

1. nem emeli meg a seggét, hogy elmenjen dolgozni. Lapá-

toljon sz*rt, ha más munkát nem kap, de akkor is BECSÜ-

letesen dolgozzon.

2. Ha már csak TARHÁLNI képes (kissebségi népi tendencia),

akkor legalább a REZSIT próbálja meg törleszteni. Kis

prioritási gondok vannak, hogy melyik a fontosabb: az

összekoldult pénzen mekibe vinni a csajt, vagy biztosí-

tani a feje fölé a tetőt.


Amúgy szerencsétlen lányt úgy kihasználja, mint a pinty.


Tudod van különbség, az "akarom, de nem jön össze", és a

"belesz*rok, lesz valami, deák téren mindig van pár h*lye,

aki ad pénzt" felfogás között. Majd ebből lesz késöbb a

"nem adsz pénzt? megkésellek" dolog. Ha eljut odáig.


Egyik barátom egyedül él hosszú évek óta, ha iskolába jár,

kap árvaságit, és ENNYI. Ha nem, akkor dolgozik. Albérlet-

be lakik, mert nincs senkije, és már cirka 5 éve teljesen

önellátó. Egyszer nem hallottam hisztizni emiatt, és az a

poén, hogy így is örül, hogy él, és ha csak száraz kenyér

van, akkor azt eszi, és nem adja el a méltóságát, a tartá-

sát 2 óra koldulásért, hogy egy csajt elvigyen mekizni.

2012. aug. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Macs1209 ***** válasza:
Becsületes végig nagybetű, és "kisebbségi".. elgépeltem, sorry.
2012. aug. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!