Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a baratotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a baratotokkal ha ezt csinalna?

Figyelt kérdés

Alberletbe elnek.Az anyja a novere meg o.Az apja nem el veluk mert a szulok mar reg elvaltak.A 30eves novere nehol dolgozik az anyja rakos sulyosan beteg 51eves neni. a baratom 20eves lesz 5.-én .most vegezte el a 9.osztalyt esti suliba jar dolgozni nem dolgozik.az anyuka dolgozott,de egy ideje mar nem mert kirugtak es 4óraba allitolag dolgozhatna,de meg nemtalalt munkat. nemregiben rengeteg sok tartozasa lett a csaladnak.ha jol tom tobb mint fel millió.

nem fizettek ki a haz tulajanak a penzeket amiket kellett volna es rengeteg lett a gaz szamla is. mindenki ketsegbe esett,hogy most mi lesz az apukara nem lehet szamitani mert leszarja oket. ezert a baratom az en baratnomtol akart kolcson kerni mivel ok eleg jo moduan elnek gazdagok. nem tudott adni a csaj..mert londonba volt.

aztan nem lett semmi teltek a napok kozbe az anyja probalta rabirni a fiat ,hogy az ertekesebb cuccait pakolja ossze,ha menni kell csak vinnie kellen. erre o csak annyit mondott,hogy leszarja.

es amig ezek a dolgok tortentek nalunk volt evett,ivott,furdott stb.

pedig mi sem elunk a jol.

nem sajnalom csak zavar es nem lehet szolní,mert megsértodik es lelep.es azert zavaro,hogy o itt mindent megtehet nevethet hangosan gepezhet netezhet szal minden.en meg mar ha naluk hangosan nevetek kiabal a novere. meg szar.hogy van,hogy haza kiser este es ram parancsol,hogy egyek de rajottem,h nagyreszt azert mert ugy gondolja ha eszek megkinalom es o is ehet. megegyszer mondom nem sajnalom csak 9honapja baszogatnak erte anyuek. de a gyerek nem keppes elmenni dolgozni,mondvan,hogy ez az utolso nyara.es szeptembertol majd dolgozik,de megcsak munkat se keress es azert zavar. mer sokszor volt,olyan,h nem volt penze bevitt a varosba tarhalni es elvitt belole kajalni vagy mekizni stb. meselhetnem meg de nem fer ki..mit tegyek vele. ?

16\L


2012. aug. 28. 02:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogy a nők mit csípnek az ilyen léhűtőkön de ezek szerint ezek számítanak álompasinak
2012. aug. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

# 21


Meg a francokat. Normális nő menekül az ilyen alakoktól.

2012. aug. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"a baratom 20eves lesz 5.-én .most vegezte el a 9.osztalyt esti suliba jar"


eddig mit csinált?...

2012. aug. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy a fiatalságod így teljen el ! Tanulj, lógj a veled egykorúakkal, dobd ezt a srácot minél hamarabb , mert semmi jót nem látsz 16 évesen tőle !

A szüleid egyébként mit szólnak ehhez ?

2012. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

A szüleim is azt gondolják ,hogy tényleg ingyenélő meg,hogy sunyi alak.De nekem ezt rossz hallani,mert én azért szeretem.Lehet,hogy hülye vagyok,de attól függetlenül szeretem.

És szeretnék elnézést kérni azért,mert hajnali negyed háromkor telefonról írtam és nem volt rajta ékezet..és helytelenül írtam.

Hogy mért hajnalba írtam a akérdést,mert akkor borultam ki a legjobban tegnap este,amikor azért sértődött,mert,hogy korábban leakarok feküdni..,mert orvoshoz megyek..nem értette meg,aztán félóra magyarázkodás után felfogta..és várta a busz és még mielőtt jött a busz vissza jött,hogy nem-e tudnék neki csinálni egy pár szendvicset meg nem-e tudnék adni neki egy korty vizet,mert a buszmegállóba..jutott eszébe,hogy éhes..

kicsit nekem kiborító volt..és azért írtam ide,mert hirtelen elkellett valakinek mondanom,de akkor éppenséggel senkinek sem tudtam elmondani..

2012. aug. 28. 10:27
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

figyelj kislány, lehet, hogy te szereted, meg van benned egy jó nagy fokú sajnálat is, de én nem hiszem, hogy egy a srác szeret téged és tisztel , és sztem a szüleidet sem , sőt a saját anyukáját sem !

Én lány vagyok, ha ilyen helyzetben lennék, mint ő mindent megtennék, akár külföldre mennék, akár kukás autón dolgoznék, csak pénzt keressek ! Pont hogy itt volt a nyár, több munkalehetőség, mégsem ment el dolgozni , mi az hogy majd szeptembertől, ilyen nincs !

Sztem hanyagold bármennyire szereted !

2012. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell azt mondani : "ELÉG"

Neked pont ezt kéne tenned a srácnak..azt mondani ELÉG abból amit csinál. Vagy változik vagy megy a levesbe...

nade nem szó szerint..:D

2012. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!