Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a baratotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a baratotokkal ha ezt csinalna?

Figyelt kérdés

Alberletbe elnek.Az anyja a novere meg o.Az apja nem el veluk mert a szulok mar reg elvaltak.A 30eves novere nehol dolgozik az anyja rakos sulyosan beteg 51eves neni. a baratom 20eves lesz 5.-én .most vegezte el a 9.osztalyt esti suliba jar dolgozni nem dolgozik.az anyuka dolgozott,de egy ideje mar nem mert kirugtak es 4óraba allitolag dolgozhatna,de meg nemtalalt munkat. nemregiben rengeteg sok tartozasa lett a csaladnak.ha jol tom tobb mint fel millió.

nem fizettek ki a haz tulajanak a penzeket amiket kellett volna es rengeteg lett a gaz szamla is. mindenki ketsegbe esett,hogy most mi lesz az apukara nem lehet szamitani mert leszarja oket. ezert a baratom az en baratnomtol akart kolcson kerni mivel ok eleg jo moduan elnek gazdagok. nem tudott adni a csaj..mert londonba volt.

aztan nem lett semmi teltek a napok kozbe az anyja probalta rabirni a fiat ,hogy az ertekesebb cuccait pakolja ossze,ha menni kell csak vinnie kellen. erre o csak annyit mondott,hogy leszarja.

es amig ezek a dolgok tortentek nalunk volt evett,ivott,furdott stb.

pedig mi sem elunk a jol.

nem sajnalom csak zavar es nem lehet szolní,mert megsértodik es lelep.es azert zavaro,hogy o itt mindent megtehet nevethet hangosan gepezhet netezhet szal minden.en meg mar ha naluk hangosan nevetek kiabal a novere. meg szar.hogy van,hogy haza kiser este es ram parancsol,hogy egyek de rajottem,h nagyreszt azert mert ugy gondolja ha eszek megkinalom es o is ehet. megegyszer mondom nem sajnalom csak 9honapja baszogatnak erte anyuek. de a gyerek nem keppes elmenni dolgozni,mondvan,hogy ez az utolso nyara.es szeptembertol majd dolgozik,de megcsak munkat se keress es azert zavar. mer sokszor volt,olyan,h nem volt penze bevitt a varosba tarhalni es elvitt belole kajalni vagy mekizni stb. meselhetnem meg de nem fer ki..mit tegyek vele. ?

16\L


2012. aug. 28. 02:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
aha, csak én nem a pasiról beszélek. nyilván aki nem akar, arról nincs mit beszélni. egy szóval nem mondtam, hogy róla van szó.
2012. aug. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Macs1209 ***** válasza:
Jah, és az általam említett srác most tölti a 21-et....
2012. aug. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

# 8


Hol ejtettem egy szót is arról, hogy ki szavazott le? Nem érdekel igaziból, csak azt mutatja, hogy létezik még pár olyan csöködt ember, mint ő.


"te úgy érzem, a felső rétegek nyugalmával ítélkezel."


Úgy ítélkezek, ahogy akarok. Nem nézek le senkit attól, hogy nincs pénze, ha emellé tisztességes, értelmes, becsületes ember. De amiről a kérdező írt, az az egész szitu egy nagy adag moslék, amiről úgy ítélkezek, ahogy csak a kedvem tartja. Felfogtad?

Egyedül a szegény rákos édesanyát sajnálom.


" na mind1 menj is aludni"


Jah, ezt te fogod elmondani. Egy névtelen senki a netről megmondja, hogy mikor menjek és hová. Érdemes volt ezrét felkelni, hogy ezt a olvashassam. Egy vicc, hogy bizonyos emberek mit engednek meg maguknak.:D


". de mindenki másszon ki egyedül a gödörből, mi?"


Igen. Pontosan erről szól az élet. Én is ezt pont ezt tenném, bár ilyen gödörbe alapból nem sodornám magam, mert nem jönnék össze egy ilyen utcán koldulós alakkal.


"csak neked nyilván sosem kellett olyan sokat másznod, hogy tudd, milyen dolog."


Még a legnagyobb gödörben is lenne annyi tartásom, hogy ne viselkedjek úgy, mint egy utolsó, primitív kisebbségi.

Inkább csinálnék valami "alja" munkát, de DOLGOZNÉK.


" megjegyzem pár dolgot tudsz a csajról és a családjáról, de már felvetted a döntőbíró szerepét!"


Jó tudni, hogy milyen szerepet vettem fel.:D


"hát ne tedd!"


Megint biztos te fogod megmondani. Mindegy, nincs értelme veled vitatkozni, már az írásod, és a primitív stílusod sejtet valamit, hogy honnan is jöttél. Védd még tovább az ingyenélő, semmirekellő nyomorékokat, és a szerencsétlent, aki nem képes rájönni, hogy talán nem kellene ilyenekkel kezdeni, bánomisén.


Üdv.

2012. aug. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

olvasd vissza, miket írtál! ugyan ki itt a primitív?


és igen, megint már baromi jól felmérted a helyzetet, hogy vajon honnan jöttem... na honnan? hát tévedsz, biztos vagyok benne.


igen, a csávót én is elítélem.


minden megállapításom a lányról szólt aki egy 16 éves gyerek. te meg nagyon kevered őt, a pasival. igen, együtt van egy ilyen "semmire kellő" alakkal. igen, ez rossz. de ő egy gyerek, és igen, ne várható el, hogy egyedül, csak mert te durván közölsz vele valamit, majd hirtelen otthagy mindent, mert te, egy ismeretlen olyan jól leírtad a tényhelyzetet.... ja és hogy magától kellene tudni? igen, remek lenne! de itt jön az a kismillió egyéb körülmény, amit te nem ismersz.

2012. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
tehát az, hogy nem voltál ilyen helyzetben, hogy nehéz kimászni a gödörből stb. nem az ingyenélő pasiról szólt, ha nem esett volna le, hanem a kérdezőről. mondhatod, hogy csak szakítania kell, hogy beles se kellett volna kezdeni. bár nem tudhatod, hogy kezdődött, na mind1. szóval biztos lehetsz benne, hogy kimászni még kiforratlan, gyerekfejjel egy kapcsolatból nehéz lehet. és én ezért nem fogok csúnya szavakkal mocskolódni felé.
2012. aug. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Macs1209 ***** válasza:
Akárhogyis, de jó úton halad az egyedülálló anyuka felé... Ha már nincs pénz védekezni (elég összekoldulni a mekirevalót, gumira már nem futja belőle), akkor szerinted az ilyen ember 180 fokos fordulatot vesz, ha megtudná, hogy úton van a baba ?
2012. aug. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
nem gondolom. hm?
2012. aug. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
basszus nem azt mondom, hogy ők szentek, blablabla, tudatlan, naív stb a lány meg minden. csupán a legelső hozzászólás otromba minden belegondolás nélküli hiánya mozgatott meg, hogy írjak. hmár szidja a KÉRDEZŐT mikor a pasi az ingyenélő, meg hogy mekkora baromság az egész, és nem is tudja minek olvasta el.. hát akkor el lehet menni aludni, én meg majd adok neki tanácsot. mert az övé nemsokmire volt jó...
2012. aug. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
jó, az utolsó hozzászólásomban nyelvtani hiba volt, bocsánat. remélem érthető. pá
2012. aug. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen nem annyira gyerek már az ember, hogy ennyire 0 ítélőképessége legyen. Az, hogy vele van, vele lakik, minősíti őt is. Nem kifejezetten a kérdezőt fikáztam, hanem az egész sztorit. Ennyi.
2012. aug. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!