Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális fiú?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt egy barátom se, mert folyton csalódások értek :( Van még olyan fiú, aki nem csak játszik az érzelmekkel?
2012. szept. 7. 22:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

brü-hü-hü :D

nekem is full szerethiányom van (de olyan hogy már kislányokról is álmodozom milyen jólenne ölelgetni őket) meg szexuális vágyam is majd szét repeszt néha de az még nem is olyan durva mert van rá mód enyhíteni xd

csalódás volt jó pár de a remény hal meg utoljára, van olyan lány aki hozzám illik, olyan is akad nagyon néha aki vonzónak talál szal már csak egyszerre kéne összehozni a kettőt vhogy.

Ha találok egy ilyet nem hagyom el sose. De elég nehéz ha nem született az ember alfahímnek. Attól még kigyúrom magam 85 kilósra oszt hátha belém zúg vmi 15-16 éves!

f19

2012. szept. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, de én szeretem a nőket és a szexet is! :)
2012. szept. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

biztos létezik normális fiú, de az nem én vagyok.

viszont a lányokat szeretem, ha ez megnyugtat :)

2012. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!