Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális fiú?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt egy barátom se, mert folyton csalódások értek :( Van még olyan fiú, aki nem csak játszik az érzelmekkel?
2012. szept. 7. 22:03
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi ÉRTELMES válaszokat :)
2012. szept. 7. 22:16
 22/33 anonim ***** válasza:

JELEN!

Fiú létemre nem egyszer játszottak már velem is, tudom milyen szar.

2012. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az a helyzet, hogy ugye a nők az igaz szót amit egy normális pasitól kapnak (nem tudják elhinni , mert genetikailag ők csak azt tudják elhinni ami hazugság...persze ez csak akkor van, ha az elejétől kezdve átvannak baszva)..És aki igazán szereti őket, aki igazán oda ad mindent nekik, azt elöbb utobb (1 alkalommal) megcsalják egy bunkóval aki belül ugyan olyan normális mint a másik , neki is fájnak a dolgok (legtöbbször) csak nem mutatja és ezért ő csalja meg:D sajnos ezek a párkapcsolatok (háborúk)...Aztán eljön ugye a nagy ő...amiből 4-5-6 stb...év után nagy Ó lesz "óóó ki a faszommal vagyok én?? házasság törés egyéb.

kb 20-30% de inkább 15% , hogy valaki tényleg megtalálja azt aki élete vágya volt, és vele éli le az életét 19/f.

2012. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
szerintem*
2012. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Látom valaki jól lepontozott.Pedig igazam van.Magas vagyok,elég izmos,közepesen jóképű.Van eszem,udvarias vagyok,de van akaratom,küzdősportolni járok.A kapcsolatokat próbáltam komolyan venni,de az egyik lány,akivel többször randiztam egyszercsak közölte velem,hogy "ja hogy neki barátja van",a másik csaj egyszercsak eltűnt,soha többé nem jelentkezett,válaszra se méltatott aztán..csoda hogy elegem van? #15 (16/F)
2012. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Igen, vagyunk még néhányan, de semmit nem érünk vele...
2012. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

26 senki nem kérdezte az élettörténeted.

A fele társaság ilyen.vagy jobb

2012. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
26%
itt vagyok én is. én is komoly kapcsolatra vágyon egy rendes lánnyal. 17/f
2012. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hányszor lesz még kint ez a kérdés? :DD
2012. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
még 1 ember idesír, én idehányok, de esküszöm....
2012. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!