Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találni a korosztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni a korosztályomban normális lányt?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, de bármerre nézek, csak ilyen "éljünk a mának" stílusú, jövőre nem gondoló p*csákkal találkozom, akik egészségtelenül élnek (pia, cigi, energiaitalok)...

Idősebb nőknél meg esélyem sincs, mert azok meg legalább olyan időset keresnek, mint ők.

Nem adom fel a próbálkozást, de kissé reménytelennek tűnik.


2012. szept. 6. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak nyisd ki a szemed!

Lehet hogy azt hiszed olyan a szemed mint a Sasé , De nem olyan éles hanem olyan Csipás !!!

2012. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

találni a korosztályod úgy emlegeti őket, mint RONDÁK

önbizalom hiányosak ápolatlanok túlsúlyosak igénytelenek

2012. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
biztos meg fogod találni azt a lányt aki hasonlóan gondolkodik.de sok olyan lány van aki meg a fiúkról van rossz véleménnyel. én például 17 éves lány vagyok, a suliban is meg mindenhol ezek a beképzelt páwa fiúk vesznek körül akik azt hiszik minél több lányt megdugnak annál értékesebbek. és bárhogy próbálnak közeledni, egyszerűen undorodom az ilyenektől.
2012. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
hidd el vannak még ilyen lányok, és remélem hogy azért én is ebbe a kategóriába tartozom:DD
2012. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert alapból ritka a normális lány/nő, és az is mind foglalt.
2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én még selyemfiú se vagyok, az olyan "férfiaknak" általában beszólok, az értük rajongó p*csákkal együtt. Persze választékosan fogalmazom meg, hogy kulturáltan alázzam meg őket a normális emberek szemében. Szóval rólam nem igazán lehet rossz véleménnyel lenni, amúgyis udvariasnak tartanak és társai.
2012. szept. 6. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Talán tényleg csak nem tartod eléggé nyitva a szemed. Igaz, hogy a lányok többsége olyan, mint amilyen típust most leírtál, de ez azért egyáltalán nem általános. Én 16 éves vagyok, van egy szűkebb baráti társaságom(16-17 évesek), és azt hiszem állíthatom, hogy mindannyian normálisak vagyunk - és nem is önbizalomhiányosak, ápolatlanok, túlsúlyosak, vagy éppen igénytelenek, ahogy azt valaki írta - többünknek mégsincs párja; de ez azért még nem a világ vége. :) Én mondjuk ha nem találok egy normális fiút(mivel az is ritka ám:)), akkor inkább nem szeretnék senkit, és várok akár még éveket, ha belebolondulok is.
2012. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"és várok akár még éveket, ha belebolondulok is."


Ezzel én is így vagyok, nem véletlenül írtam, hogy kezdem reménytelennek érezni.

2012. szept. 6. 21:23
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

"Én 16 éves vagyok, van egy szűkebb baráti társaságom(16-17 évesek), és azt hiszem állíthatom, hogy mindannyian normálisak vagyunk - és nem is önbizalomhiányosak, ápolatlanok, túlsúlyosak, vagy éppen igénytelenek, ahogy azt valaki írta - többünknek mégsincs párja; de ez azért még nem a világ vége. "


Nektek olyan udvarlóitok vannak akiket visszautasítottatok.

2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 21:24

A 16 éves lány vagyok. És igen, visszautasítottam/tuk már pár fiatal közeledését, de nem azért mert külsőre elfogadhatatlanok lettek volna, kifejezetten belsőre hibádzott bennük mindig valami.

2012. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!