Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális fiú?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt egy barátom se, mert folyton csalódások értek :( Van még olyan fiú, aki nem csak játszik az érzelmekkel?
2012. szept. 7. 22:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig a mondatod, sry, este van. Nos, nyilván vannak ilyen srácok, én mint pasi, egy normális lányt sem fogok ki, de gondolom minden lánynak van egy "páncélja" amit át kell törni. Sokan azt várják, ha egy lánynak bejön, akkor a srác azt várja, hogy azonnal a nyakába ugorjon, és puszilgassa, de ez nem történik meg, és megy anyuci-apucihoz, (vagy ide) siránkozni.
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 ASOT ***** válasza:
74%
nincs! Én is egy köcsög se*ggfej vagyok, nincs szívem, se érzéseim, és olyan ronda vagyok h a saját kutyám megijed tőlem minden reggel, és néha reggelente időbe telik amikor belenézek egy tükörbe h az valóban én vagyok e.
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
nincs
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
én is itt vagyok... életem legnagyobb csalódása után... :/
2012. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
37%
Én normális vagyok,elvileg jól is nézek ki.De nem éri meg,mert eddig csak átb*sztak a csajok..16/F
2012. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

eddig még csak átvertek, meg szórakoztak velem :( csak bolondítottak....

egyébként nem a b*zis fiúk jönnek be. legyen intelligens, helyes, és olyan aki tényleg komolyan gondolja

15/L

2012. szept. 7. 22:10
 17/33 anonim ***** válasza:
Én egy original bunkó vagyok (tényleg) :))) de biztos vannak normális fiúk. Én nem akarok az lenni, jól érzem így magam
2012. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
te 15 évesen szerintem még nem gondolhatod, hogy komoly kapcsolat kell neked... esetleg olyan, ami egész életeden át elkísér. de tegyük fel, hogy találsz ilyen valakit. és nagyon fog szeretni, bármit megtenne érted. aztán egy nap arra ébredsz, h hoppá, hát az összes időmet rá szántam. és változásra vágysz és elhagyod... ő meg továbbra is szeret... akkor bizony te sem lennél jobb azoknál, akik ilyeneket csináltak veled!
2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányok többségének sem a normális fiúk kellenek. Hiába mondják, hogy ilyet akarnak, amikor ott a választási lehetőség, akkor a nagy részük másképpen dönt.
2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak, minket tesztek be a "csak barát" kategóriába legtöbbször. 19/F
2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!