Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy átlagos lányra vágyok, akinek nincs tetoválása, ez olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%
Megbélyegzettség :D Te jó isten. Semmi gond nincs azzal, ha valakinek nem jönnek be a tetkós csajok, de ne menjünk már el megint abba az irányba, hogy "jaj, szerintem a tetoválás csúnya, rossz dolog, sitteseknek való, és akinek tetszik, az idióta"... Igen, vannak, akik besétálnak egy tetováló szalonba, ráböknek valami nonfiguratív tucat vacakra, aztán hagy szóljon. Ez szerintem sem valami nagy szám, de ha valaki olyat varrat magára, ami igényesen néz ki, és van valami jelentése a számára, azzal semmi gond, sőt, nekem kimondottan bejönnek az ilyen lányok. Lehet mínuszolni, kedves begyepesedettek.
2012. szept. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy aki így kijelenti, hogy még csak nem is ISMERKEDNE senkivel, aki tetovált, az ezt hogyan kivitelezi? Meztelenre vetkőztetsz mindenkit, mielőtt szóba állsz vele?
2012. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem. Az ismerkedésnél megkérdezem, hogy van e tetoválása.
2012. szept. 8. 15:39
 24/25 anonim ***** válasza:
én is csak annyit tudok mondani, hogy NÉZZ KÖRÜL!
2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve van benned némi mániákus/kényszeres vonás (ami valószínűleg nemcsak a tetoválásokra terjed ki), talán ez is belejátszik abba, hogy nincsen barátnőd.
2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!