Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy átlagos lányra vágyok, akinek nincs tetoválása, ez olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 20:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

"tolerancia."


Az csak olyanoknak való, akik nem akarnak a saját hibáikon javítani.


"hogy ha egy tetkó miatt ítélkezel akkor bocsi de benned van a hiba"


Áhh, szóval mert nem korcs, hanem normális ízlése van (legalábbis ilyen téren), már defektes? Ilyet csak egy korcs mondhat.

2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
1 lányt ismerek akinek van tetkója, a többinek nincs. Te hogy nem találsz öreg? o.O Nekem az a tippen, hogy tetoválószalonban laksz.
2012. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl nincs. de azért én elég sok embert ismerek, akinek nincs.
2012. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nagyon sok lánynak van eldugott helyen.

Nem lakom tetkó szalonban. :-D

Csak valahogy taszít, ha nem "érintetlen" a bőre.

2012. szept. 7. 21:09
 15/25 Hunter92 ***** válasza:
81%
Jól van ember, ezzel nincs is baj, nekem sem tetszik a tetovált bőr. De, hogy a jó életbe nem találsz olyan csajt, akinek nincs tetkója?
2012. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
kedves 11-es. te vagy a korcs, még pedig akkor lettél az, mikor anyád és valamelyik közeli rokonod nem bírt magával. így születtél te.
2012. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Főzős Laci ***** válasza:
19%
Én 42éves vénember vagyok,de egy tetovált nővel semmiképp nem ismerkednék,és még van néhány szokás,viselkedésforma,ami nálam kizáró ok.A tetováltság megbélyegzettség,amitől nem tud szabadulni sosem.Nekem nem szexi egy madár,vagy egy sárkány.Viszont egy ápolt,szép női test,az igen,az valami!
2012. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincsen azzal, ha nem szereted a tetoválásokat, vagy a tetovált bőrt. a gond akkor kezdődik, mikor elkezded azt mondani, hogy az nem helyes és ezt az akaratodat erőlteted rá mindenkire a környezetedben. Ennél fogva egyenértékűvé válsz a házról házra járó hittérítőkkel és ugyanolyan szánalmas leszel.

Ha meg kiakarod szűrni, akkor ismerkedj strandon vagy olyan helyen, ahol a lányokon kevés ruha van, vagy lányiskolákban, vagy faluban.

2012. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
tolerancia, ítélkezés? a lányoknak is megvannak az igényei. akkor nekem is megvan az az igényem h ne legyen tutkója mert iszonyat ronda és olyan lány nem kell! hadd legyen már jogom eldönteni, nekem milyen kell és abba ne szóljon bele senki, és ez nem ítélkezés és tolerancia kérdése. de szerencsére nincs minden lánynak, szóval van miből választani.
2012. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Megérdemled ha a tetkó neked gond! A tetkós csajok jó pasikkal járnak!
2012. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!