Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem biztonságban mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem biztonságban mellette, túl sokat várok el?

Figyelt kérdés
Párommal mindketten 18 évesek vagyunk. Lány létemre azt érzem, hogy felnőttebb, határozottabb és találékonyabb vagyok nála. Nem érzem azt, hogy biztonságban vagyok mellette. Túl nagyon lennének az elvárásaim?

2012. aug. 27. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem, szerintem ez nagyon fontos egy kapcsolatban. Egy bizonyos szinten szükséges, hogy feltudj nézni a párodra, és ez nem az jelenti, hogy alá lennél rendelve, csupán mindenkinek meg van a maga szerepe a kapcsolatban, és lehet, mostanában az dívik, hogy a nő irányít, de azért lássuk be, szükségünk van a védelmező karokra.
2012. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
van a világon olyan nő aki nem hiszi azt h "ő az érettebb" ?:D ennek oka h vaginád van semmi több :)
2012. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vársz sokat, lehet hogy inkább szakítanotok kellene. Mert hosszú távon ez nagyon zavaró tud lenni. Nekem is volt egy ilyen barátom. Annyira éretlen volt hogy az valami borzalom. Aztán úgy másfél év után elértem nála hogy változzon. Direkt be dobtam őt olyan szituációkba amikbe fel kellett találnia magát! :) Lehet hogy meg próbálkozhatnál ezzel is :)
2012. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!