Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi a nagy elvárás?

Figyelt kérdés

Csak annyit várok el egy lánytól, hogy ne alkoholizáljon, ne cigizzen, valamelyest legyen természetes, és ne ez a facebook-os, gerincsérültként pózoló "egyéniség" legyen. Ebben szerintem semmi egetverő dolog nincs, semmi olyat nem várok el, amit én nem teszek, mégse találok senki ilyet.

Nem járok szórakozni, mert irritálnak az átlagemberek. Nem tartom magam egyedinek, csupán egy normális/abb közösségből vagyok átlagos. Nem vagyok otthonülő fajta (persze szeretek punnyadni), túrázni járunk el páran, de egy erdőben senkit se lehet megismerni.

18/f


2012. aug. 5. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi, nálam ez alapvető volt mindig is.
2012. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pedig de! Én az erdő közepén ismeretem meg életem első párját! ;)


Amúgy: aki nem hívja fel magára a figyelmet arra nem is figyelnek ,ergó az olyan lányok neked kellenek valószínűleg nem az első sor élharcosai lesznek.

2012. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alap, én lány létemre kerülöm az ilyen embereket, mert nem bírom elviselni őket.

L15

2012. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én sem, ezért nem megyek nagyon emberek közé. Olyankor kb. mindenki a hajamat fogdossa meg mondogatja, hogy milyen szép(hátközépig érő szőke hullámos), és az agyamra mennek.
2012. aug. 5. 21:05
 5/9 Hanariko ***** válasza:
Egy átlagos, normális barátnőt szeretnél, de irritálnak az átlag emberek? Hogy is van ez?
2012. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én ugyan lány vagyok, de ugyanezek az elvárásaim a fiúk felé, mint amiket te leírtál (és még hozzátenném, hogy a helyesírás nálam alapkövetelmény). A baj ott kezdődik, hogy az idő előrehaladtával egyre kevesebb az ilyen személy,az értékrendek megváltoznak stb. Régen eljártam rendszeresen szórakozni, ma már ez csak nagyon ritkán fordul elő, mivel a szórakozóhelyek tele vannak (részeg) tizenpár évesekkel, akiknek még nagyon nem ott lenne a helyük. Én azt tudom tanácsolni, hogy folytasd a hobbidat, találj újakat is, és úgyis fogsz találkozni olyan lányokkal, akiknek hasonló az érdeklődéi körük, mint neked :)
2012. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amiket én leírtam, azok normális dolgok, de nem átlagosak. Akkor nem tettem volna fel a kérdést.
2012. aug. 5. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagyok az elvárásaid, de szerintem rossz helyen keresed.

Egy ilyen lány nem fog Facebookon ucsörögni, ő is ugyanúgy a saját kicsi társaságával jár el ide-oda. Kell lennie olyan helynek, ahol olyan típusú embereket ismerhetsz meg, akikkel jól kijönnél. Szerintem itt találnál olyan lányt is amilyet szeretnél.

2012. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" túrázni járunk el páran, de egy erdőben senkit se lehet megismerni. "


Teljesítménytúrákra járjatok el, ott lehet találkozni jófej emberekkel :)

2012. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!