Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokat várok el?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos olyan nőkkel és "barátokkal" hozott össze a sors, hogy mindig csak másod/sokadlagos voltam az adott kapcsolatban. A haverok, munka, suli, vagy gyakorlatilag bármi más előrébb volt nálam. Tényleg olyan hatalmas elvárás mondjuk egy barátnőjelölttől, ha már egyszer én széjjelimádom, hogy én legyek számára az első személy?

2012. jún. 23. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó sorodra válaszul:

Sajnos igen, ilyen világot élünk...

2012. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, megfordult a fejemben a gondolat, hogy veszni hagyok minden kapcsolatom (mert ez így nem megy nekem) és belemegyek az érzelemmentes "csak dugásba", a barátokat pedig innentől nem "gyűjtöm" magam köré.
2012. jún. 23. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a barátaiddal nem érzed jól magad,akkor jobb ha újakat keresel :S


Aki pedig majd igazán szeretni fog téged,annak te leszel az első...

Az ilyen csak d*gás kapcsolatokkal pedig igazából nem leszel semmivel sem gazdagabb...Maximum tapasztalatot szerzel,ami lehet jó is,de lehet olyan is amit nagyon megánsz...

2012. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hole Hunter ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindent elront, ha elvárások vannak...akár egy is. Önmagadért akarjon veled lenni és fordítva. A "széjjelimádás" is lehet túl sok. Te lehetsz az első személy, akit szeret. Viszont lehessen szabadsága is. Ha elvárod, hogy mindig te legyél az első, sosem fogsz olyan nőt találni, aki veled is marad!
2012. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem várom el, nem fojtom bele a kapcsolatba, nem lógok a nyakán, volt olyan, akit pl. egy hétvégén keresztül nem kerestem, mert kíváncsi voltam, hogy ő fog-e. Szerintetek keresett?! ...
2012. jún. 23. 16:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, tehát nem elvárom, csak szeretném, ha egyszer tényleg én lennék valakinek az a bizonyos ELSŐ személy az életében, akit szeret, akit nem rejteget, nem un meg, nem szalad el az első probléma után...
2012. jún. 23. 16:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig kimarad valami... Szóval nem szeretnék szamár lenni, ha már nincs ló.
2012. jún. 23. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy akkor minek erőlteted,nekem már meg volt a tanulópénz tini korszakomban,25 évesen már tudom hogy nem éri meg másokkal foglalkozni,max annyi időre mint itt hogy pár mondatot váltasz másokkal és kifújt,én is így tervezem hátralévő életemben.
2012. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!