Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párjelöltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párjelöltem elvár olyan dolgokat, amiket nehezen tudnék megváltoztatni? Ha változtatok, előrukkol egy másik dologgal. Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés
Legyek kicsit nőiesebb...jó, megtettem. A korkülönbséget is elfogadta, most megint kitalált egy olyat, hogy eléggé "ízesen beszélek" és nekem ez úgy jött le, hogy leégetném őt a barátai előtt mert tájszólásom van. Ezen nem hiszem h tudnék változtatni...A másik pedig ami tegnap derült ki, hogy zavarja a hátam közepén lévő anyajegy, és műttessem le. Szerintetek érdemes vele foglalkozni? Én minden apró hibájával elfogadtam, de ő állandóan kitalál valamit ami nem jó. Ezt mind 2 hetes ismeretség után.

2012. júl. 8. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úristen. 2 hét után? Ez azért így érdekes.
2012. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Remélem, csak élénk a fantáziád és ez a kérdés kamu.

Ha mégse, akkor én teszek fel neked egy kérdést: komolyan őt akarod? Látod, hogy nem kellesz neki, akkor miért erőlteted?

2012. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
ha nem akar ugyelfogadni amilyen vagy akkor haggyad főleg 2 hét után nem iylenekkel kellene még foglalkozni sztem.
2012. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Ha szeretek valakit, akkor a hibáival együtt elfogadom!
2012. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Meg akar változtatni? Hát, ezt neked kell tudnod. De azért lehetne több elfogadás benne. Ha téged szeretett meg, akkor fogadjon el így. Ha nem tud, keressen mást.

Az én tapasztalatom az, hogy (amellett, hogy legtöbb esetben nem is igazán jön össze) nem jó az embereket "átszabni".

2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ez egy hülye gyökér.
2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz,szépnek kellene téged látnia,hisz veled van összejött veled,akkor meg mit kritizál,furcsa.Mond meg neki ,hogy keressen mást ha nem tetszik valami,Te ilyen vagy és kész.
2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatba a felek nem megváltoztatják egymást, hanem együtt változnak. Ergó, dobd ki a csávót...
2012. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Ha egy kis eszed van, szakítasz vele.

Ennek a fickónak te cseppet sem vagy fontos, ez ezer százalék.

2012. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Oké, minimális változtatás belefér, főleg hogyha a javadra válik és te is szeretnéd. DE mindenben nem tudsz és ne is akarj változni. Ezt vagy elfogadja a barátod, vagy keressen egy tökéletes csajt magának
2012. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!