Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párjelöltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párjelöltem elvár olyan dolgokat, amiket nehezen tudnék megváltoztatni? Ha változtatok, előrukkol egy másik dologgal. Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés
Legyek kicsit nőiesebb...jó, megtettem. A korkülönbséget is elfogadta, most megint kitalált egy olyat, hogy eléggé "ízesen beszélek" és nekem ez úgy jött le, hogy leégetném őt a barátai előtt mert tájszólásom van. Ezen nem hiszem h tudnék változtatni...A másik pedig ami tegnap derült ki, hogy zavarja a hátam közepén lévő anyajegy, és műttessem le. Szerintetek érdemes vele foglalkozni? Én minden apró hibájával elfogadtam, de ő állandóan kitalál valamit ami nem jó. Ezt mind 2 hetes ismeretség után.

2012. júl. 8. 13:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat. Engem csak az zavar, hogy leépíti teljesen az önbizalmam, millió hibám között 1-2 bókot kapok. :/ egyébként nem jöttünk össze. épp ezek miatt.
2012. júl. 8. 13:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni..
2012. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem szard le. Kifogásnak tűnik. Ne próbálj megfelelni, csak kiábrándítod ezzel. Egy nő legyél, ne rongybaba. Szerelemnek néha kellenek a különbségek.
2012. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Így van. Ha úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül, csak annál előbb rádun. Legyen önérzeted, de még így sem éri meg bajlódni vele.


Ha igazi Nő vagy, be fogja látni, odáig lesz érted, és majd ő idomul. De ha szakítotok, akkor sem nagy veszteség.

2012. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, ez nem normális.

Ha valaki szerelmes, vagy csak vonzódik valakihez, akkor borzalmasan nem azzal fog foglalkozni, hogy mi van rajtad vagy mi nincs...

2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 6 évvel idősebb nálam. Már nem kalandokat keres, de nem tudja megérteni, hogy 22 évesen én sem arra vágyom már, hogy cserélgessem a partnereim havonta.
2012. júl. 8. 14:13
 17/17 anonim ***** válasza:
ha nem fogad ugy el ahogy vagy nem érdemel meg
2012. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!