Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket mindig vinni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket mindig vinni kell ide-oda, programokat kell kitalálni, mert ha nem, akkor elégedetlenek? Tényleg vannak ilyen elvárások?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Igen.


Abban a tudatban készülj csajozni hogy többet eszik majd el mint egy Mustang, ha meghajthatnád a magyar utakon havonta és ennél csak többet fog, ha sikerül el is venned később.

2012. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minket VINNI! De kellenek a közös programok, igen. Szeretjük a közös élményeket, és ez alatt nem azt értem, hogy mekkora élmény amikor eb nézés közben a elereszt a kedvesünk egy izmos fingot. Az is egy élmény, de azért olyanok is kellenek ami a lakáson kívül történik. Nem minden nap, de azért ne is havonta egyszer. Annál sűrűbben. Különben fásulás meg elhidegülés következik.
2012. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nicsenek. A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat. Meg mi az, hogy "vinni"? Nekem van saját kocsim (és azt se csípem, ha helyettem döntik el, mivel töltsem az időt).

Esetleg együtt menni ide-oda, közös programok, stb. Megbeszélni. De ha nem nagyon pörgős a lány, otthon is el lehet tölteni mással az időt. :D

A gond a szélsőségekből szokott lenni, mikor az egyik, vagy a másik sosem menne sehová, a társa meg folyton.

2012. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1.-nek részvétem, biztos ilyen csajt is lehet találni. De aki balek, az fizessen. :)
2012. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem feltétlen elvárások. Rengeted ismerősöm van akinek a hétvégi program nem áll másból mint nézik a gépen a filmeket a négy fal között. Itt a nyár annyi mindent lehet csinálni ingyen is ma is láttam egy párt a fa árnyékában feküdtek, nevetgéltek, beszélgettek miközben az emberek nem messze tőlük életuntan ballagtak a dolgukra.


Ha elvárásnak fogod fel akkor itt a B terv: térj át a fiúkra.


Ők nem k..rválkodnak, nem hazudnak, megértőek, nem hisztiznek, izmosak, kedvesek lesznek veled és nincs több elvárás meg boldogtalanság.

2012. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen vannak bizonyos elvárásaink,ugyanúgy ahogy a férfiaknak is. Nekem személy szerint nagyon fontosak a közös programok, közös élmények, viszont nem várom el hogy mindig a barátom fizessen ha megtehetem én is, persze azért jól esik ha meghív valahova. És megmondom őszintén, hogy elégedetlen lennék ha nem mennénk soha sehova..
2012. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nem "k.rválkotnak", nem hazudnak, megértőek? Szegénynek jó tippeket adsz. :D Ne értsd félre, semmi bajom a fiúkkal, szeretem őket, de szerintem azért nem kell félrevezetni senkit. :D
2012. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a "nem hisztiznek" pontot is vitatnám picit. :D
2012. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt ne úgy értsd, hogy ha nem az Eiffel-toronyban vacsorázol vele, és nem viszed el minden hétvégén kalandparkba vagy moziba, akkor elhidegülés lesz a vége.

Csak ne legyen az, hogy mondjuk együtt töltötök 2 hetet, és a tv meg a számítógép a legtávolabbi pont, ahová elmentek. Ne az legyen, hogy esztek-isztok, wc-re jártok, meccs meg sorozat megy, néha szex, de lusta vagy a lánnyal kimozdulni. Egy séta is megteszi. Vagy ha van a városban valami jó program, pl. cirkusz, akkor ragadjátok meg az alkalmat.

21/l

2012. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!