Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet vinni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet vinni egy kapcsolatit így?

Figyelt kérdés
450 km távolság, külföldön él az egyik fél, kb havi egy találkozás és többnyire facebookon folyik a kommunikáció. Néha van 1-1 telefon is, de főként facbook chatre koncentrálódik. Meddig bírja ezt egy 24-27 év között levő pár?
2012. máj. 31. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha rövid idön belül valamelyik nem költözik a másikhoz akkor nem hiszem hogy sokáig azért mindenkinek hiányzik a törödés szeretet
2012. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
* kapcsolatot
2012. máj. 31. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
24-27 közt vagytok és a kapcsolatotok kb. olyan (ahogy leirtad) mint a 14-16 éveseké.. szerintem kb addig is fogja birni igy a kapcsolat mint a tini kapcsolat.. persze nagy távolság meg minden elhiszem de ha nem tesztek érte..(költözés stb) akkor sajnos nem lesz hosszú szerintem.
2012. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó :D Bár spec. én rosszabb helyzetben vagyok. nekem még barátom sincs :P
2012. máj. 31. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire motiváltak a felek. Én a barátomra simán "várnék" így 1, vagy akár 2 évet is, mert annyira összeillünk, sosem találnék senkit, akivel jobban. Ennyi idő alatt meg, ha más nem, meg tudnám oldani, hogy utánamehessek.
2012. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!