Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagy elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy elvárás egy 14-éves Budapesti lánytól hogy egy 17-18 éves fiú ne drogozzon ne piáljon és ne cigizen? (eddig csak ilyen 17-18 éves fiúkal találkoztam! )

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 21:45
1 2
 1/12 omba ***** válasza:

Nem.

Keres tovább!

2012. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ifjú férfi létemre szerintem ez mind alap ( de azért haverokkal egy kis ivászat néha belefér..:D persze mértékkel
2012. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem ilyen fiú vagyok azaz nem piálok nem cigizek nem is drogozok 17 vagyok de viszont nem járnék egy 14 évessel
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak 16 vagyok,és szintèn Budapesti..de nem iszom,nem drogozok,nem cigizek,inkább sportolok:) 16/F Szóval van ilyen srác
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
rossz a kornyezeted csajszi ha ilyenekkel találkozol
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Csegi89 ***** válasza:
Ismerkedj máshol. Ezek a fiúcskák is csak addig csinálják ezt, amíg valami sz.arba nem kerülnek miatta. Tudom mit beszélek.
2012. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz. Először ezen változtass, utána nézz fiúk után. Tudom ez nem könnyű feladat, de így előbb-utóbb te is ilyen leszel, csak lányban. S valószínűleg hamarabb leszel várandós mint ők. Tehát cserélj életmódot.
2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

14 évesen miért a 17-18 éves fiúkat keresed?Nem azért mondom, de egy 14 éves lány nem hiszem, hogy meg tudná adni azt amire egy 17-18 éves fiúnak/férfinak szüksége lenne.

De nyugi vannak ilyen fiúk csak te keresel rossz helyen. Olyan viszont nincs aki sose fog lerészegedni a haverjaival, szóval ha olyat keresel el kell szomorítsalak nem fogsz találni.

2012. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, de ha pia terén is zéró tolerancia van akkor valóban nagyon leszűkül a találati kör.Cigivel meg droggal pl egyáltalán nem élek, de alkalmankénti ivászat az nem kellene hogy gondot okozzon szerintem:)
2012. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez alap.
2012. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!