Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ki lesz a feleségem, de már most nagyon szeretem, olyan mintha érzeném, hogy ki az, csak még nem találkoztam vele. Veletek szokott ilyen lenni (lányoknak a férjükkel kapcsolatban)?

Figyelt kérdés

Néha -mostanában egyre gyakrabban-, mintha találkoznék vele álmaimban és mindig megöleljük egymást, de nem látjuk egymás arcát, ekkor akkora nagy szeretetet és boldogságot érzek, hogy el sem lehet mondani.

Az biztos, hogy Ő olyas valaki, aki nincs az ismeretségi körömben.

Mi a véleményetek ezekről?


2012. jún. 8. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy sokat álmodozol a jövőről szeretnél saját családot majd lesz ne aggodj de nem hiszem hogy ez bármi mást jelenthetne hacsak nem te vagy Ted Mosby
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát ez fura
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy álmodozás, nem tudom. De én mintha érezném a személyiségét, a lényét, és ettől érzek egyfajta mély szeretet... De mindezt úgy, hogy nem tudom ki az.
2012. jún. 8. 21:39
 4/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2012. jún. 8. 21:42
 6/20 anonim ***** válasza:

ez érdekes

én konkrétan egy adott pasiról álmodtam többször. látom az arcát is. kb. 10-15 évvel idősebb nálam. élőben még sosem láttam és nem ismerek hozzá hasonlítót. mi is megöleljük egymást. az álombeli hely is abszolút ismeretlen, valami erdőszélén van

lehet hogy csak annyi az egész, hogy családra vágyunk

2012. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én értem! :)
2012. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az agy csak olyasmiről képes álmodni, amit már láttál.


neked meg kérdező: van egy haverom, ő is ilyen. remélem egyszer én leszek a felesége. <3 25L

2012. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#6! Én óvodás koromban azt álmodtam, hogy egy kislánnyal (mert ugye akkor még én is kisfiú voltam), hogy a csúszda alatt beszélgetünk. Az álom végén úgy köszöntünk el egymástól, hogy egyszer majd látni fogjuk egymást, de lehet, hogy nem fogjuk felismerni egymást mindketten. Idén szembejött velem az a lány, aki ovis koromban beszélgettem a csúszda alatt. Érdekes.


Quod dixi, dixi! Örülök neki! :)


#8! Remélem beteljesül az álmod!

2012. jún. 8. 21:52
 10/20 anonim ***** válasza:

én ugyanígy érzek, tuti csak olyanhoz megyek hozzá akinél sosem huny ki a szerelem lángja! :D Am ez a fantáziálgatások miatt van, mert az agyad valóságként fogja fel egy idő után szal elég vicces :D

f18

2012. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!