Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ki lesz a feleségem, de már most nagyon szeretem, olyan mintha érzeném, hogy ki az, csak még nem találkoztam vele. Veletek szokott ilyen lenni (lányoknak a férjükkel kapcsolatban)?

Figyelt kérdés

Néha -mostanában egyre gyakrabban-, mintha találkoznék vele álmaimban és mindig megöleljük egymást, de nem látjuk egymás arcát, ekkor akkora nagy szeretetet és boldogságot érzek, hogy el sem lehet mondani.

Az biztos, hogy Ő olyas valaki, aki nincs az ismeretségi körömben.

Mi a véleményetek ezekről?


2012. jún. 8. 21:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. :D

De én őt már ici-pici korom óta "érzem", és mindig ugyan azt, szóval olyan, mintha nem fantáziálgatás lenne, hanem valami más érdekes.


Én is csak olyanhoz, akit borzalmasan nagyon szeretek -kölcsönösen- akár több, mint 50 éven keresztül. :D (mint a Mamámék)

2012. jún. 8. 22:13
 12/20 panini ***** válasza:
pontosan úgyanígy vagyok ezzel és ugyanezt érzem, mint te:D éés eddig a percig azt hittem, h csak én vagyok ezzel így:D 18/L
2012. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:D Na, akkor mégsem vagyok UFO. :D
2012. jún. 9. 10:27
 14/20 A kérdező kommentje:
Panini (#12)! És Te hogy éled meg? Mit érzel? Ha van kedved hozzá, leírhatod, kíváncsi vagyok rá! :)
2012. jún. 9. 14:48
 15/20 A kérdező kommentje:
Mert én is azt hittem, hogy csak velem esik meg ilyen, legalábbis eddig nekem nem mesélt más ilyen érzésekről. Ezért vagyok rá kíváncsi.
2012. jún. 9. 14:51
 16/20 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet velemis.

Én érzem,hogy ott van valahol,de még nem ismerem és tudom,ha látnám egyből megismerném... :)Nem is a külsejét hanem az énjét azt akire mindig is vágytam :))

16/L

2012. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én is hasonlót érzek. :)

A külsejét sose látom, csak a személyiségét, vagy fogalmazhatok úgyis, hogy a lelkét és pont ugyanúgy, mint Te, hogy olyan, mint akire a legbelsőm vágyik és felismerném.


Neked volt már olyan, hogy valaki hasonlított rá?

2012. jún. 11. 20:49
 18/20 anonim ***** válasza:

Néha talán egy-egy rezdülés hasonlíott de annyira nem,hogy fel is kapjam rá a fejem.. :)

Te már találkoztál hozzá hasonlóval??

2012. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Erre válaszolhatok privátban?

Csak mert lenne benne egy apró információ, amit publikusan nem írnék ki.

2012. jún. 11. 23:23
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan :)
2012. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!