Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek számít, ha a párja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek számít, ha a párja a Facebookon egy ellenkező nemű, jól kinéző ismerős képét like-olja?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 21:48
1 2
 11/14 dabura válasza:
Hát nem értitek like- olta a masik muksó képét, lehet má nem is szereti xD
2012. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
10 ha kicsit mélyebben elmélyednél a témában igen hasznos lenne. Én nem azt mondtam, hogy minden esetben jelentőséggel bír, de igenis lehetőséget ad arra, hogy kapcsolatot kezdeményezz. Nyilván ha a barátnőd képét likeolod, az jobb esetben nem feltételezi, hogy leszbikussá váltál, de ahogy Te magad is írtad, ha fiú barátnak a képét liekolod az Neked tetszik, mert aranyosak. És ebből már lehet, vagy lehetne tovább szövögetni a szálakat, még ha abban a konkrét esetben amiről TE beszéltél nem is ez volt a cél.
2012. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nincs facebookja , az nem féltékeny mert nincsenek ilyen problémai , hogy a pasija más csajokat lájkol .

A legkönnyebb kivülállóként megitélni valamit .

De amikor átéled és épp veled történik akkor bizony más a helyzet .

Bárkivel előfordulhat , hogy féltékeny lesz , még ha nem olyan tipusu is ...soha nem tudhatjuk mit hoz a sors és milyen szituaciok fordulnak elo egy parkapcsolatban...

En is konnyen mondtam velemenyt es josoltam dolgokat masnak amig nem volt kapcsolatom, vagy olyan kapcsolatom volt amiben nem volt okom feltekenynek lenni...

2012. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tiszteletlenség a párunkkal szemben.Aki azt mondja hogy csak a tinik problémáznak ezen az nem is gondol bele igazán.A hűséget fogadtam nem vakságot dumát pedig felejtsük már el, annyira gyenge!

A facebook rengeteg kapcsolatot tett már tönkre, az lenne a legjobb ha egyik fél sem lenne fent, enélkül is akadnak problémák, nem kell egy ócska oldallal még tetőzni.

2012. szept. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!