Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lejáratnátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejáratnátok a barátnőtöket egy ismerős miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátom azt hazudta egy ismerősének, hogy van még valakije mellettem és, hogy neki ő az "álomnő". Nincs senkije, ezt tudom, de elég rosszul érintett a dolog, hogy engem lejárat, hogy a másik érezze, hogy nincs olyan rossz helyzetben. Majdnem szakítottam vele, ti mit tennétek ilyen helyzetben ?

2012. aug. 17. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ú velem is ezt csinálták, sőt még a barátaim is megaláztak azért, hogy egy másik havernak bevágódjanak.


Szerintem szakíts vele. És vágd hozzá, hogy akkor most mehet az álomnőjéhez.

2012. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dobd ki minél gyorsabban! ha nem te vagy neki az álomnő akkor meg sem érdemel!
2012. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy tényleg nincs senkije? Én a helyedbe kidobnám, mert ha szeretek valakit, nem aláznám meg és nem bántanám meg. Soha nem tennék ilyen kijelentést.
2012. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pfh... Dehogy csinálnék ilyet...
2012. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
MEkkora pöc. hat sosem tennek ilyet a baratnommel....... 23 F
2012. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én abban a percben a haverja előtt ott hagytam volna,és soha többet nem beszélnék vele.
2012. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azonnal elhagytam volna..
2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rossz dolgot tettem, mert beléptem a facebookjára, de volt egy fura megérzésem és sajna ott volt az üzenet, azért tudom, hogy nincs senkije, mert azzal a csajjal, akit írt nem beszélget. Csak a haverja szarul érezte magát, mert családi gondjai vannak, ezért írta, hogy ne érezze annyira rosszul magát. Amúgy tényleg egy nagy s.ggfej a barátom...
2012. aug. 17. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék ilyet!
2012. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy majdnem? Most azonnal!


Én voltam olyan hülye az első kapcsolatomban, hogy a pasim letagadott engem saját magamnak, mert nem tudta hogy velem beszél a neten és voltam olyan hülye hogy nem dobtam ki rögtön, mert még előadta úgy hogy azért mert engem láttak valakivel és azért csinálta! De az nem volt igaz, de nagyon hülyének nézett engem! Az is voltam, hogy nem tettem ott helyben pontot az egészre.


Olyan is volt, hogy úgy mutatott be az egyik ismerősének, hogy: ő itt a barátom. Néztem rá: igen? Akkor csá haver!


Dobd ki! Hagy tanuljon repülni!

2012. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!