Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az. Hogy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az. Hogy ismerős csajok féltékenyek rám de egyik sem akar velem össze jönni?

Figyelt kérdés
azért féltékenyek mert rendszeresen edzem kondiban már 8 éve meg szépen ki is vagyok varva Tatto val és motorozom is kb 10 éve ezres supersport motor-ral és mikor ki írom fészre, hogy akkor irány a Mátrába motorozni utána meg go Balcsi este leszek ( azért írom ki ha valami bajom lenne tudják család tagok kb hol lehetek )! És rám írnak komiban hogy én megyek és utána pedig a bejövő üzik,hogy velem nem is mész csak azzal a kur.ával és közben meg legjobb barátnők mintha édes tesók lennének ... szóval ezt nem értem sehogy sem, motorozni akarnának de kapcsolatot meg nem !Azt tudom hogy jó egy ezres supersport motorral barátnők meg exek előtt villogni és ezért kell sok nőnek a motoros pali! Azóta csak a hugom viszem és most meg ő rá féltékenyek szóval nem is tudom már hogy mi folyik itt mivel motoros spanjaim is mondják hogy náluk is próbálkoznak :))
2012. júl. 15. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
finoman talomba tettek....
2012. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor a fél kerületett abba tették? nem ezeket a nőket hívják szájhős ribik nek !
2012. júl. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!