Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek számít, ha a párja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek számít, ha a párja a Facebookon egy ellenkező nemű, jól kinéző ismerős képét like-olja?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
akinek még nem nyílt ki az értelme teljesen
2012. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmit sem számít és te se féltékenykedj már ezen a kurv@ neten !!!
2012. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát lesz.arom..
2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Facebookom. Akkor nincs életem?!
2012. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazából nekem személyesen sok közöm nincs a kérdéshez, csak annyi, hogy kiírtam, amit azért tettem, mert már érdekelt a dolog, hogy ki mit gondol erről. Sok olyan sztorit hallottam, hogy pont az ilyen miatt megy a hiszti, a balhé és lesz a szakítás.

Csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére.

2012. szept. 6. 21:58
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Még mindig csak hűséget fogadunk...nem vakságot.
2012. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Ezt a sok értelmes hozzá szólást....:((((


Az emberek többségének fogalma sincs arról, hogy ennek milyen jelentősége van, vagy lehet mind a 3 fél számára. Azt hiszitek, ez csak egy gomb nyomás. Valóban csak annyi??? Mert ha csak annyi, akkor miért is olyan fontos, hogy ezt megtegyem???? Ha nem az,akkor meg jogos a felháborodás.

Jó duma ez a hűség és nem vakság. Senki nem kívánja a másiktól, hogy rá se nézzen egy másik emberre. De ha már gesztus értékű jelöléssel látja el, azzal egyfajta kapcsolatot kezdeményez, jelzés értékűen közli, hogy a másik bármilyen oknál fogva like (azaz tetszik).

2012. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
őszintén..ki nem sz*rja le? :D ez olyan h te megnézel az utcán egy ellenkező neműt...
2012. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8/8 persze, hogy rá nézel az utcán más emberekre, de nem mész oda és nem közlöd vele, hogy tetszik neked. Ergo, minden bizonnyal az életben többet nem találkozol vele, tehát nincs jelentősége. Hát ez a különbség.
2012. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mmano88 ***** válasza:

#7! A tied aztán az értelmes hozzászólás! :D Basszus, akkor ha én a barátnőim/lány ismerőseim képét lájkolom (lány vagyok) akkor titokban szeretem őket? :D

És ha lájkolom egy fiúismerősöm képét, amin épp a barátnőjével van, akkor mivan? :D Azért lájkolom, mert szerintem aranyosak, nem azért mert valami kapcsolatfélét szeretnék kezdeményezni..


A kérdésre válaszolva: Egyébként ez csak a gyerekeknél/tiniknél számít valamit.


Páromnak nincs is facebookja...lehet nem is létezik..


23N

2012. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!