Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fb üzenőfalo írta ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fb üzenőfalo írta ezt egy csaj a barátomnak. Szerintetek történt köztük valami?

Figyelt kérdés

A párom 5 hétre utazott el külföldre. Ma ezt láttam az üzenőfalán: (a csaj angol)

"Meztelen, Hiányzol, Hajó. The 3 words you taught me this weekend. I will admit I did have to google translate for the spellings so I really hope I got it right. It was fun whilst it lasted, I just hope you're not too old when you next decide to come back to cambridge xxx"

És ezzel kábé egyidőben eltüntette az adatlapjáról a közös képünket. Nem bírtam ki sajnos, írtam a csajnak h a barátnője vagyok és kérem legyen velem őszinte és mondja meg h volt-e valami, mert biztosra szeretném tudni. Visszaírt h mi együtt járunk? Én visszaírtam h igen. Erre ő: vele kellene beszélned, nem velem. Én: már beszéltem vele, tagadja, ezért kérdeztelek téged. Te nem szeretnéd tudni az én helyemben? Ő: de igen, ezért akartam, hogy tőle halld. Nem történt semmi, csak együtt lógtunk.

De akkor miért tért ki az első két alkalommal, miért csak harmadszorra írta ezt? Falaz neki?


2012. szept. 3. 14:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én megkérném, hogy ne hazautazzon, hanem adjon mindenre értelmes és hihető magyarázatot, mert ez az össze vissza hebegés egyáltalán nem segít a helyzetén!

Jja... és véletlenül PONT akkor PONT csak a közös képeitek tűntek el nem? Egyszerű a magyarázat, a facebook utál téged és szelektálta a képeidet! :D Úristen ne már...

Amíg nem talál valami tényleg hihető magyarázatot, addig én nem hinnék neki.

2012. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
amikor eltűnt a profilja azért volt, mert feltörték, üzeneteket küldözgettek róla aztán törölték. De ha feltörik vkinek a profilját akkor nem azért szokták, hogy 1 db fényképet kitöröljenek róla... hihetetlen ez a történet. Ráadásul a csaj 17 éves, a barátom meg 26... máskülönben el se tudnék róla ilyet képzelni de itt már ezer jel van...
2012. szept. 5. 12:53
 23/26 anonim ***** válasza:
Sok idióta ,barom aki a facebook szerint él és azt tekinti elsődlegesnek... Röhögnöm kell rajtatok.
2012. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Felejtsd el jobbat érdemelsz! ;)
2012. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már valamit erről a barátoddal?
2012. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
igen, szinte rögtön írtam neki smst hogy érdekes üzenet van az üzenőfalán és próbálom én ezt máshogy értelmezni, de nagyon úgy tűnik, mintha kalandja lett volna a hétvégén. Errer rögtön felhívott (reptéren volt, tudtam h nem láthatta még h mi az) és mondta h fogalma nincs miről beszélek és kérte, hogy olvassam fel. Mondta, h jaa tudja ki ez, pincérük volt a vacsorán, hülyültek, kérte a csaj h tanítson neki szavakat, az első kettőt a csaj választotta a harmadikat meg ő. Meg h még csak egy hete van oda, és a csaj csak 17 éves. Nem nagyon tudtam erre mit mondani, mert ez nem telefontéma és 1 hónap múlva tudunk csak személyesen beszélni.
2012. szept. 5. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!