Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fb üzenőfalo írta ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fb üzenőfalo írta ezt egy csaj a barátomnak. Szerintetek történt köztük valami?

Figyelt kérdés

A párom 5 hétre utazott el külföldre. Ma ezt láttam az üzenőfalán: (a csaj angol)

"Meztelen, Hiányzol, Hajó. The 3 words you taught me this weekend. I will admit I did have to google translate for the spellings so I really hope I got it right. It was fun whilst it lasted, I just hope you're not too old when you next decide to come back to cambridge xxx"

És ezzel kábé egyidőben eltüntette az adatlapjáról a közös képünket. Nem bírtam ki sajnos, írtam a csajnak h a barátnője vagyok és kérem legyen velem őszinte és mondja meg h volt-e valami, mert biztosra szeretném tudni. Visszaírt h mi együtt járunk? Én visszaírtam h igen. Erre ő: vele kellene beszélned, nem velem. Én: már beszéltem vele, tagadja, ezért kérdeztelek téged. Te nem szeretnéd tudni az én helyemben? Ő: de igen, ezért akartam, hogy tőle halld. Nem történt semmi, csak együtt lógtunk.

De akkor miért tért ki az első két alkalommal, miért csak harmadszorra írta ezt? Falaz neki?


2012. szept. 3. 14:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
6os válaszoló, hol említi, hogy nem találkoztak?
2012. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
tudom h talákoztak. Egy gálavacsorán volt pincér a csaj, ezt a barátom mondta el. Na és itt van még 1 görbület a történetben, a vacsora csütörtökön volt és a csaj "weekend"-et ír az üzenetben.
2012. szept. 3. 14:27
 13/26 anonim ***** válasza:
Ez a vacsora sztori is sántít ezek szerint! Szerintem biztosan megcsalt...
2012. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
érdekes biztos kiakadnék,de meghallgatnám a párom is...
2012. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy a csávó kikezdett a csajjal, lehet hogy volt is valami de legalábbis volt róla szó!A csajnak ki kellett volna akadnia a hír hallatán, hogy te vagy a srác barátnője de nem tette csak egyből jött azzal, hogy a srácot kérdezd meg erről vagyis szerintem tudott rólad a csaj vagyis arról hogy neki van barátnője!Persze az is lehet, hogy a csaj kezdett ki vele és a srác nem állt neki ellent!Elég nagy esélyt látok arra, hogy félre lépett...
2012. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
ja ők nem együtt dolgoztak vagy vmi?
2012. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
nem. a barátom vendég volt a vacsorán a csaj meg pincér
2012. szept. 3. 15:14
 18/26 anonim ***** válasza:
próbáljátok megbeszélni. amúgy én irok neked üzit is.. :)
2012. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
arra h vajon hova tűnt a képünk ha nem ő vette le, az volt a válasz, h "egyszer az egész adatlapom eltűnt"
2012. szept. 3. 22:06
 20/26 anonim ***** válasza:
Az adatlap nem tűnik csak úgy el magától, csak ha felfüggeszti a fiókját...
2012. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!