Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fb üzenőfalo írta ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fb üzenőfalo írta ezt egy csaj a barátomnak. Szerintetek történt köztük valami?

Figyelt kérdés

A párom 5 hétre utazott el külföldre. Ma ezt láttam az üzenőfalán: (a csaj angol)

"Meztelen, Hiányzol, Hajó. The 3 words you taught me this weekend. I will admit I did have to google translate for the spellings so I really hope I got it right. It was fun whilst it lasted, I just hope you're not too old when you next decide to come back to cambridge xxx"

És ezzel kábé egyidőben eltüntette az adatlapjáról a közös képünket. Nem bírtam ki sajnos, írtam a csajnak h a barátnője vagyok és kérem legyen velem őszinte és mondja meg h volt-e valami, mert biztosra szeretném tudni. Visszaírt h mi együtt járunk? Én visszaírtam h igen. Erre ő: vele kellene beszélned, nem velem. Én: már beszéltem vele, tagadja, ezért kérdeztelek téged. Te nem szeretnéd tudni az én helyemben? Ő: de igen, ezért akartam, hogy tőle halld. Nem történt semmi, csak együtt lógtunk.

De akkor miért tért ki az első két alkalommal, miért csak harmadszorra írta ezt? Falaz neki?


2012. szept. 3. 14:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
igyekszek ezt higgadt fejjel átgondolni, de sajnos nem sikerül.....
2012. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ebből az jönne le, hogy MÉG nem történt köztük semmi, de beszéltek róla, és a csajnak azt ígérte, hogy dob téged.


Ez neked nem elég indok, hogy dobd, csak az, ha kufircoltak is?

2012. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy megcsalt, ezt valahol Te is érzed...
2012. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Maga a kiírás alapján egyáltalán nem egyértelmű számomra. A hárítás nekem is baromira gyanús lenne. Egyértelmű, hogy a párodat fedezi, ha történt is valami és nem a te érdekeidet nézi... Ezt így nehéz lenne megmondani, de mélységesen elkeserednék az biztos. Pl. Miért vette le a közös képeteket hirtelen? Számomra ez az, ami a leggyanúsabb.
2012. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
most jöhettek majd az olyanokkal, h ez csak fb, meg stb.. de ha ez megy nyilvánosan, akkor mi mehet amúgy? nem akarlak elkeseriteni, de normális pasi ilyet nem csinál.. minden rendben volt a kapcsolatotokkal????
2012. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Tudtok ti angolul?

Még nem is találkoztak személyesen,csak facen beszéltek,ilyenkor szokás kitörölni a képeket:)

2012. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt írtam volna.

Mármint én férfi vagyok, de ilyen helyzetben, ha nem tudtam volna rólad, akkor ezt a problémát meghagytam volna nektek, és onnantól, hogy kiderült hogy létezel, nem szóltam volna bele a történésekbe.

Pláne akkor, ha tényleg nem történt semmi, és a férfi háta mögött.

De ettől még lehet hogy falaz, nem gondolkozik mindenki úgy, mint én.

2012. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tervezni nem tervezheti, mert továbbutazott másik országba, és nem is megy vissza a közeljövőben. Hétvégi kalandnak tűnik nekem, pont az elutazás előtt. Ja, a barátom most haza akar jönni Amerikából emiatt, mert "nem akar elveszíteni egy ilyen hülye félreértés miatt". Ha nem lett volna köztük semmi, tuti h nem akarna csak azért hazajönni, hogy engem megnyugtasson, nem?
2012. szept. 3. 14:08
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

Elég valószínű, szerintem ...!

:/

Meg ez is jó, leszedi a közös képeteket ... miért?!

Meg, ha nem őszinte veled ... már ez is valami, ha nem lenne titkolnivalója, akkor elmesélte volna mi történt és nem a csajt kéne kérdezgetned ...

Én a helyedben nem tudnák már benne bízni, úgy mint eddig!

19/L

2012. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát... Első olvasatra nekem az jönne le, hogy történt valami, csak a csaj azt szeretné, hogy a barátodtól tudd meg, ne tőle, magából kiindulva (merthogy mondjuk én is szívesebben hallanám a barátomtól, mint a hölgytől a dolgot). A pároddal beszéld meg, igaza van a csajnak. Mutasd meg neki ezt a beszélgetést, be kéne látnia, hogy tényleg eléggé félreérthető a dolog. Vagy adjon rá rendes magyarázatot, vagy ha kerülgeti a témát, akkor kb tudod, hogy jó a megérzésed.
2012. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!