Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm meghízott, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm meghízott, mit csináljak (tovább)?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nem láttam kb 3 hónapig egyéb okok miatt, és hízott vagy 15-20 kgot, nagyon ronda lett, kiszerettem belőle. Ti mit csinálnátok?
2012. szept. 2. 20:58
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
3 hónap alatt ? O_o én első körben elvinném endokrinológushoz ez utalhat pajzsmirigy problémákra.
2012. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől kiszerettél belőle akkor nem szeretted előtte sem. Én pl. megkérdezném, hogy mi váltotta ki belőle ezt, ill. segítenék neki lefogyni ha ő is akarná.
2012. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
3 hónap alatt ennyit hízni nem normális, vagy lelki vagy testi baja van. Ne dobd e miatt, hanem keressetek megoldást, biztos neki sem jó így.
2012. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

igazán szerethetted akkor ha ennyitől "kiszerettél" belőle...pff...az én párom is szedett fel 25 kilót (igaz nem 3 hónap alatt) de akkor sem szerettem/szeretem kevésbé mint előtte...


amúgy az előttem szólóknak igaza lehet...


N22

2012. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
ha neked ennyiből áll h szereted-e vagy se, akkor vmi mondvacsinált indokkal inkább dobd ki.. nem érdemel meg téged!!!! ha az én pasim hizna ennyit, egy szót se szólnék neki, nyilván ő is tudja.. akit szeretünk, azt igy is, úgy is szeretjük:)
2012. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott. Az ő érdekében. Szerintem nincs szüksége egy ilyen gondolkodású emberre.
2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Akkor bárhol hajtogathatsz rajta pinát!
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
A lelke is megváltozott? Gondolom nem. Akkor inkább támogasd és ne lökd el magadtól. Annak biztos oka van, ha 3 hónap alatt ennyit hízott. Neked hogy esne, ha közölné veled a barátnőd, hogy "bocs, meghíztál és kiszerettem belőled". Biztos nem örülnél neki. Ha ezért kiszerettél belőle, akkor nem is szeretted igazán.
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mit vagytok ezen felháborodva... ha a barátom hízna 15-20kg-t én se különösebben örülnék neki, nem a 15-20 kilóval dagadtabb énjébe szerettem bele...

Valszeg nem dobnám reflexből, de azért szólnék neki, hogy kezdjen magával valamit, mert így nem igazán vonzó, és ha én töröm magam, hogy tetszek neki, akkor ezt fordítva is elvárható.

De ha ti szerettek önmagatokra igénytelenek lenni, meg elfogadjátok, ha valaki önmaga totálisan elhanyagolt, igénytelen énjévé váljon, akkor hajrá... -.-


Szóval kérdező javasold a barátnődnek, hogy fogyjon le, mert így kevésbé tartod vonzónak, plusz nem is olyan egészséges ilyen rövid idő alatt ennyit hízni.


21L

2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
és akkor innen veszik a pasik h a nők a külsőségekre mennek.. pedig nem igy van.
2012. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!