Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon bejön, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Azt hallottam vissza, hogy én is bejövök neki de nem tudom hogyan kell összejönni valakivel. Még sosem volt kapcsolatom 16/F
2012. aug. 25. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
köszönj neki, beszélgess vele, ismerd meg! legyél vele kedves vicces stb és mikor beszéltek mindig nézz a szemébe :) mivel te vagy a fiú ezért neked kéne megtenni az első lépéseket. ne félj!
2012. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kittycica94 ***** válasza:
Legyél határozott, érezze hogy magabiztos vagy, lépj oda és hívd el mozizni vagy valami hasonló helyre
2012. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek már megvoltak beszélgettünk sokat meg minden, de azt nem tudom, hogy hogy kell ezt megkérdezni.
2012. aug. 25. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te is bejössz neki, akkor nem tudod elcseszni, legfeljebb azzal, ha nem lépsz semmit.
2012. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem :) hát kösz mindenkinek :D
2012. aug. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!