Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lánnyal járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lánnyal járnátok szívesebben?

Figyelt kérdés

a.) akinek még soha nem volt kapcsolata

b.) akinek volt már pár kapcsolata

c.) akinek rengeteg kapcsolata volt?


És miért pont olyannal, akinek még nem volt/sok/pár kapcsolata volt?



2012. aug. 25. 19:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én is a, -s vagyok:) de nem azért mert ronda vagyok csak mert szeretnék úgy járni mint a tesóm első kapcsolata és már több mint 1 éve tart :)
2012. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

Én is a. vagy b. párti vagyok.


Autós hasonlattal próbálom illusztrálni. Bocsi, de nálam ez szakmai ártalom.

a.

Új autónál biztos lehetsz benne, hogy még senki nem fingott bele.

Viszont kímélni kell. Be kell járatni. Különösképp azért, hogy a dugattyú és a henger össze csiszolódjon. Ellenkező esetben megnő a szervizigény.

A kiválasztásnál alapvető szempont, a gyártó megfelelősége.


b.

A használt autóknak nyugodtan lehet nyomni.

Viszont nem lehet tudni mennyire használták. Vissza tekerhették a kilométer órát is. Lehet, hogy már össze is törték korábban. Körültekintőnek kell lenni a kiválasztásnál.


c.

Nagyon relatív mi számít lestrapáltnak.

Bizonyos kor felett az állapot számít.

Megfelelő szervizzel, ügyes karosszéria munkával csodákat lehet művelni.

Ma már üzleti titok, hogy hányadik tulajdonostól veszed át az autót. Nem jegyzik a forgalmi engedélybe. Régen ez is szempont volt vásárláskor.

2012. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!