Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lánnyal járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lánnyal járnátok szívesebben?

Figyelt kérdés

a.) akinek még soha nem volt kapcsolata

b.) akinek volt már pár kapcsolata

c.) akinek rengeteg kapcsolata volt?


És miért pont olyannal, akinek még nem volt/sok/pár kapcsolata volt?



2012. aug. 25. 19:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy belekérdezek!!!

De ha adott, egy A lány, aki 19 éves, nem csúnya...., na egy olyanról kinek, mi a véleménye?

Kor/nem?

2012. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
a mert szűz :)
2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

a korom miatt nekem is az 1-es törölve van. ÉS nem kezdenék egy 19 évessel sem az meg nekem már fiatal.


b, és c, vel semmi gond!

2012. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

19 éves lánnyal én járnék.Nem zavarna,hogy nem volt kapcsolata.Örülnék is neki :)

F19

2012. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A a.) problémás, mert MINDENT meg kell tanítani. Mindent félreért, hisztizik, vagy rosszabb esetben teljesen alárendeli magát az embernek és párkapcsolat helyett apa-lánya viszony lesz az egészből. Persze megvan a csekély esély rá, hogy értelmes, tanulni akaró, de önbizalommal rendelkező lányt fog ki az ember, ez esetben jó választás. A probléma csak az, hogy előbb-utóbb úgy fogja érezni, hogy nem élte ki magát. Úgy érzi majd a lány, hogy már kitanult mindent, jó nő lett belőle, ideje használni a tudást. Problémás, na.


A b-t tartom az ideálisnak, bár az előző kapcsolatok sérelmeit a fiúnak kell helyreráznia. Egy megalázott, összetört nővel nehéz lenni. Bizalmatlan, sértődékeny, zárkózott, titkolózó. A legvéletlenszerűbb dolgokra robbanhat, ha véletlen valami olyanba talál bele az ember, amivel "Az Ex" bántotta egyszer. Ha sikerül túllépnie az előzőn, akkor oké. De még így is kevésbé problémás, mint egy tapasztalatlan csaj.


Olyan barátnőm még nem volt, aki a c.) kategóriába lenne sorolható, szóval személyes tapasztalatom nincs róla. Ha egy ilyen nővel lennék, zavarna a tudat, hogy csak egy vagyok a sok közül, egy statisztika, hogy nem vagyok egy nagy változás az életében. Aláásná az önbizalmamat kissé.


Én mindegyikkel járnék, bár az elsőhöz elég nyomós indok kellene. Ha választani kell, a b-t választanám. (barátnőm is ide sorolható)

2012. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nekem mindegy de ha nagyon választani kéne akkor kistini lány esetében A) , velem egykorú/idősebb esetén B)

mivel nekem sem volt, de ez a kérdésed nálam nem követelmény.

f19

2012. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Elméleti síkon a c.) opció a szememben már k*rva.Az a.)-t választanám,de az én korosztályomban aki olyan az valószínűleg okkal volt egyedül.Szóval a b.) lehetőségnek lehet,hogy adnék egy esélyt.

De amúgy meg gyakorlati síkon lesz*rom,hogy melyik kategóriába tartozik ha normális,értelmes nem egy r*banc,nem használ ki és kedves.

21/F

2012. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A. vagy a B.

A.: Mert az a olyan mint én, nekem sem volt kapcsolatom, és e téren én is tapasztalatlan vagyok.És jó is lenne ha én lennék az első neki.


B.: Mert ha szeretem a lányt, nem számít hogy volt kapcsolata már.De mivel volt már kapcsolata így én 0-ról indulok tapasztalat terén és ezért kicsit hátrányból indulnák és lehet hogy vannak elvárások is.De lehet jó oldala is.


C.: Tipusúval nem kezdenék mert az egy Kur-va.Vagy valami oka van hogy senki nem tartotta meg.


20F

2012. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.A 11-es csajnak én örülnék!!:)

20F

2012. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Köszönöm szépen mindenkinek a normális válaszokat!

Azt hittem, hogy majd le leszek tolva, hogy belekérdezek, de nem :D

Még egyszer köszi! :)

2012. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!