Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok. Kivel jarnatok szivese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Kivel jarnatok szivesebben?

Figyelt kérdés
A hawerommal aki magasabb mint en de nem vlm szep. Sikeres focista. De bunko. Fogdossa a lanyokat meg buzeralja oket pl megdobalja oket hogolyoval stb.. Velem? En viszonylag alacsony vagyok. A lany barataim szerint figyelmes aranyos meg ilyesmi. De nemertem. A lanyok miert a haveromat valasztjak?
2010. márc. 27. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert mi lányok akaratlanul is inkább a rosszfiúkra bukunk. Vagy a focistákra :)


Nem tudom megmagyarázni. De valahogy számomra is sokkal vonzóbb egy pasi, aki bunkó, mint egy olyan, aki minden kívánságomat lesi, és kedves-aranyos. Ők inkább barát kategória. Megmagyarázhatatlan. Talán csak annyi, hogy hülyék vagyunk, mi lányok. Legalábbis az ilyen kategória.

2010. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért a kor sem mindegy.

Nyilvánvaló, hogy a tinik többségét jobban érdekli az olyan pasi aki fogdossa őket,néha bunkó stb.,mint egy normális srác.Nem utolsó sorban a kisugárzás sem mindegy.

Hiába bunkó és nem túl szép,ha jó a kisugárzása ragadni fognak rá a csajok:) És fordítva is igaz.Hiába vagy kedves,figyelmes,ha nincs kisugárzásod.


Így látatlanban nem mondok semmit,hogy kivel járnék.Én megmondom őszintén,nálam az egész fiú egyben érdekel,hogy milyen.Úgy is mondhatnám,hogy nekem számít a külső,az hogy mennyire van összhangban a külső és a belső,hogy milyen a kisugárzása.

5/L

2010. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

15/L

2010. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés infó, meg ezt csak az egyik fél állítja. De a hógolyóval dobálás nem feltétlen buzerálás. Mindenesetre bunkókkal nem járnék akárhogy néz ki...Figyelmesekkel igen, de azért nézzen ki valahogy. Azt a rondák találták ki, hogy a külső nem számít:) Külső és belső is számít mindenkinél, aki letagadja az hazudik. Ha nálam magasabb vagy akkor meg nem érdekelne, hogy nem vagy két méter, az úgy is túl kényelmetlen:D L/20
2010. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mert sok csaj bukik a ,,rosszfiúkra" akik lesz@rják őket...

aki meg törődne velük azt lúzernek tartják sok esetben. Ez fiatal korban van leginkább, később más értékrend alakul majd ki (sok-sok szívás után-tapasztalat)

18/L

2010. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a válasz egyszerű. mert focista
2010. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A válasz egyszerű: mert minden nő rassztól és kortól függetlenül olyan férfit keres, aki

magabiztos, van humorérzéke, tudja mit akar, jól néz ki, jól öltözködik és jó az illata, ki meri mutatni a sz exualitását, őszinte és törődik vele és különlegesnek tartja.


Ha ezek megvannak, akkor mondja egy nő hogy hú ennek a pasinak olyan jó a kisugárzása.


Te le merném fogadni, hogy nem vagy őszinte a nőkkel, és megpróbálod minél jobban elrejteni, hogy szexet is akarsz tőlük, ezért nem vonzódnak hozzád, és mondják mindig, hogy van pasijuk, legyünk csak barátok.

2010. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18 07 hat ezzel en is egyetertek veled.ez a tokeletes valasz.:)
2010. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok utálom a focit,nemszoktam tiszteletlenül viselkedni a lányokkal soha nem fogdostam őket ha nem volt hozzá közöm. Mégis volt mindig barátnőm és most is van. A fiatalabb lányok azt szeretik ha leoltják őket a sárga földig de ezt kinövik és majd kell nekik a törődés,odafigyelés. Ne legyél papucs ne nyald ki a feneküket de mutass mindig tiszteletet és azért semmiképp se legyél bunkó h begyere nekik. Az értelmes lesz@rja a bunkókat.
2010. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Am szerintem se lesd a csaj minden kivánságát! Gondolom ha valahova elhiv akkor te bittos igent mondasz! Néha mondjál neki nem-et ! Akk fel fog rá figyelni! És ezzel talán felkelted az érdeklősédést!
2010. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!