Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenévesek között milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenévesek között milyen gyakori ez az érzés?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje úgy érzem, hogy néhány év múlva eljön az az idő, amikor fogok találni egy lányt, aki mondjuk úgy: a tökéletes. Még fiatal vagyok, nem sok tapasztalatom van a lányok terén, de valahogy érzem, hogy tudni fogom ki az az egy, aki tényleg megérdemli, hogy figyeljek rá, felkeltsem az érdeklődését, udvaroljak neki (vagy ahogy jólesik értelmezni) és semmiképp nem hagymán ott az első döfés után.

Ez 16-20 éves korosztálynál milyen gyakori? sokan vagytok így? vagy mára ez már kihaló félben van?


2012. aug. 24. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok. 19/F
2012. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel!

Barátommal lassan 3 éve vagyok együtt és minden happy :D :)

19/L

2012. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam olyan érzés van, hogy valamikor talán fogok találni egy lányt aki szeret
2012. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 16 éves vagyok, de én is így érzem, és úgy is képzelem el az életem, hogy egy valaki lesz benne, akivel teljes mértékben megfelelünk egymásnak, ahogy írtad, ő lesz számomra a tökéletes. :) Én nem is adnám magam oda senkinek, amíg nem vagyok biztos benne, hogy ez igenis hosszútávú kapcsolat lesz; valamint nem akarom "kiélni" magam, mielőtt megtalálom ezt a fiút, ha úgy tetszik tartogatom magam neki. Valahol mindenkinek megvan a másik fele. Legalábbis nagyon remélem. :)

Amúgy az én baráti körömből többen is vannak így ezzel, de szerintem ez már nem egy gyakori felfogása egy kapcsolatnak.

2012. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek... Viszont félek is, hogy

sosem fogom megtalálni.

18/L

2012. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább az érettségire koncentrálok. 18f
2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát örülök, hogy más is érez ilyet :D

Azért gondoltam, hogy kicsit egyedül vagyok, mert teljesen elk.rvásodott a mai világ. ezt ne csak a lányokra értsétek, hanem a fiúkra is. csak arra más a megfelelő szó, ha értitek...

tehát továbbra is csak hinni kell benne, hogy lesz egy olyan ember az életben. de abban biztos vagyok, hogy ha meglátom nekem kell tennem a közös jövőért.

2012. aug. 24. 22:27
 9/10 A kérdező kommentje:

#5 hát akkor jó neked, ha ilyen emberekkel vagy körülvéve :D sajna felém még az eszméletlen bulizás és ivás a divat. nyilván mindenki ki fog nőni ebből, de addigra már semmi közöm nem lesz ehhez a közösséghez.

de kicsi vagyok én még az ilyen komoly témák kibeszéléséhez ilyen "húdefelnőttvagyok" stílusban, úgyhogy köszi a válaszokat :D

2012. aug. 24. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem ez tart életben, hogy a sok sz*rházi után, akiket eddig kikaptam, jön majd az Igazi, valamikor. :)

19L

2012. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!