Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit fura a kérdés, de komolyan érdekelne, még sosem voltam és kíváncsi vagyok. Tényleg van olyan, mint a filmekben, hogy annyira odavagytok a másikért, hogy nektek csak Ő számít és mindent megtennétek érte, meg hiányzik ha nincs mellettetek? Milyen érzés úgy az egész érdekelne, csak pár szóban, mondatban. 18/L
2012. aug. 24. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb érzés a világon,és egyben a legrosszabb is.

Az én szerelmemnek már van párja,ráadásul igen távol él tőlem,így ez egy igen fájdalmas szerelem. Viszont ha ritkán találkozunk,vagy ír nekem,gondol rám,már attól boldog vagyok,hogy láthatom.

2012. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egész megfogalmazhatatlan dolog.Az érzések az érzések nem mondatok.Egyébként első végül is kva jól elmondta.A legcsodálatosabb és a legszarabb érzés egyszerre.Ha szerelmes leszel tudni fogod mi az mert más lesz mint a többi érzéseid azelőtt.
2012. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha viszonzatlan a szerelem akkor a legszarabb dolog a világon. Ha mással látod akkor majd bele halsz, egész nap csak rá gondolsz, sokszor se enni se aludni nem bírsz, mert annyira rosszul érzed magad, hogy nem lehet a tiéd.

Sajnos olyanban még nem volt részem, hogy a nő akibe tényleg fülig szerelmes vagyok, engem is ugyanúgy szeressen, de annál jobb dolog biztosan nincs...

2012. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy éve még kiröhögtem volna a kérdést. Aztán rájöttem, hogy hiába voltam kapcsolatban, még én sem tudtam mi az. >< Már szerencsére tudom. ^^ Mindig vele akarsz lenni. Elbúcsúztok, és már 1 óra múlva hiányzik. Vagy fél óra múlva. A csókjára gondolsz, és elönt valami forróság...

Van, hogy csak az üzenetét olvasom. Előtte tiszta rossz kedvem volt, de amikor olvasom, jó kedvem van tőle. Mindegy mit ír. Csak az a tudat, hogy Ő írta nekem, felvidít. Vele akarom leélni az életem. Számomra ő a legjobb. Tisztelem őt, nem csalnám meg, mert nem kell rajta kívül más. És a legrosszabb érzés, ha arra gondolok, hogy egyszer vége lesz valamiért. :S

Van simán fellángolás is, meg szimplán vonzalom... Szóval nem biztos hogy rögtön tudni fogod, ha érzed. De amikor találsz valakit, akire azt mondod, hogy igen, Ő az, és sok idő után is éjszakákat csókolóznál át vele, és vigyorogva bújsz hozzá, akkor tudni fogod. ^^

2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a viszonzott szerelem, csak a viszonzatlant ismerem és az nagyon nem jó, de mégis van benne jó. "Minden rosszban akad valami jó." - valahogy ilyen. Én nem is tudom leírni szavakkal az érzést. Minden gondolatod ő, nem számít más, boldog vagy ha csak látod is, ha mással látod fáj is de örülsz neki hogy ő boldog... Akkor is odavagy érte, ha esélytelen és közben nagyon fáj is. Én így élem meg a szerelmet.


Egy a biztos, ha igazán szerelmes leszel, azt tudni fogod, hogy az bizony az!

2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!