Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egy nagyon hülye kérdés, de... Nem tudom, mit érzek a barátommal kapcsolatban. Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, nekem ő az első igazi barátom, akivel ilyen sokáig vagyunk együtt, és hát nagyon nem tudom, mit érzek.. Rengeteget gondolok rá, szinte folyton rajta jár az agyam, és nagyon hiányzik, amikor vele vagyok minden percét élvezem, és nagyon nehezen válunk el egymástól. Viszont, az is sokszor felötlik bennem, h talán nem is jó barát ő nekem, nem ő a férfiideálom, és már párszor végiggondoltam hogy szakítanék vele. Pedig nagyon nagyon rendes srác, és imádom, de sokszor felötlik bennem, h talán ő túl "kevés hozzám", nekem jobb pasi kell... De közben iszonyatosan hiányzik is egyben, és olyan jó végre találkozni vele! Ez mi?? Annyira nem értem, mi megy bennem végre.
2012. máj. 27. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy ilyet nem nagyon érez szerelmes nő:

"de sokszor felötlik bennem, h talán ő túl "kevés hozzám", nekem jobb pasi kell..."

2012. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiflitolvaj ***** válasza:
64%
No para, a legtöbb nő ilyen. Szerelmesnek lenni pedig sz@r. Főleg egy magadfajtába.
2012. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Tenyleg fajdalmas, megha boldog is vagy. Ha nem latod 1napig meg akarsz halni, mert szetrobban a fejed h allandoan Ra gondolsz, ilyesmi. Kinzo erzes.
2012. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!