Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Mondjátok, hogy el fog múlni ez az érzés.

Figyelt kérdés

Most második hónapja vagyok egy tökéletes párkapcsolatban a tökéletes pasival. tényleg nagyon jól néz ki, aranyos, kedves... mindenki azt mondja, hogy összeillünk. Csakhogy van egy exem akivel már régóta tartjuk a kapcsolatot és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Amíg az előző barátommal voltam valahogy még ment, de akkor is mikor úgy volt hogy találkozok az exemmel (pl. ő is abba a buliba ment, mint amibe én a barátommal) majd kiugrottam a bőrömből. most mielőtt összejöttem a barátommal találkoztam az exszel hogy valahogy lezárjam magamban ezt az ügyet, de ha lehet csak mégrosszabb lett.

Most meg ott tartok hogy örülnöm kéne hogy ilyen jó pasit találtam magamnak, ha józan ésszel gondolkodom el sem engedem soha... de valami megmagyarázhatatlan ok miatt még mindig az exen jár az agyam. Az ex nem tudja azt, hogy én így gondolok rá, de szerintem hasonlóképpen érezhet ő is.

légyszi írjatok valamit, nem tudom ezt senkivel megbeszélni rajtatok kívül...


2012. aug. 24. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod senkivel megbeszélni ezért világgá kürtölöd... ez nekem magas.


Lényeg: Töröd az exed számát, dobj ki mindent ami rá emlékeztet és ne vedd fel ha hív, az SMS-eit olvasatlanul töröld, FB-ről töröld.


Zárd ki az exed az univerzumodból.

2012. aug. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy.ha meg van a tökéletes,pont azért mert tökéletes lelépsz egy tökéletlennel.nem tudom miért csináljátok ezt de ez van.
2012. aug. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen hogy a mai csajok már a szőkehercegnek se tudnak örülni.Undorító hogy ilyen nők vesznek körül
2012. aug. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B.angel ***** válasza:

Undorító, hogy ilyen pasi szívja előlem a levegőt, aki ilyen általánosító, hím soviniszta varom! ;)

Egyébként meg szerintem tényleg töröld mindenhonnan, amíg meg nem változnak az érzéseid, bár szerintem helytelenek az érzéseid! Vagyis nem, nem jól fogalmaztam. Nem lenne baj, ha nem áltatnád magad, hogy te boldog vagy a mostani pároddal. Mert ha igazán szeretnéd, az exed még csak meg sem fordulna a fejedben.

Adnom kellett volna magadnak még több időd, hogy kiheverd.

2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.angel ***** válasza:

*barom

és csakhogy világos legyen a 55%-osnak szólt!

2012. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Bírom az ilyen sértődékeny ribiket :D Tudod akinek nem inge ne vegye magára.De valószínűsíthető hogy te is ezek közé a csajok közé tartozol,általában azok szoktak felháborodni akikre igazak ezek az állítások :) Nem fogom odabiggyeszteni minden kommentem mellé hogy tisztelet a kivételnek bocs nem vagyok papagáj.Természetesen vannak kivételek de biztosra merem állítani hogy te nem közéjük tartozol :D


Pont engem szidsz sértő szavakkal amikor én sose használnék ki egy nőt sem.Ha van barátnőm én igenis képes vagyok rá szeretni és nem azért vagyok vele hogy legyen kit kufferolnom,ugye a legtöbb férfi ezért tart barátnőt


Szánalmas hogy pont az ilyen férfiakat szidod miközben olyanok f*szát sz*pod akik szemetek és kihasználják/verik a nőket.Tipikus nő vagy,a magad fajták is tehetnek róla hogy így elvan korcsulva a világ


Ha valaki szidja a férfiakat én nem esek neki mert nem veszem magamra b*zd meg,de látom neked fájt az igazság bocs érte :D

2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!