Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a pasitokat ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a pasitokat ha az Anime, naruto mániás lenne, és rengeteget beszélne arról, és narutos cuccai is lennének?

Figyelt kérdés
18 F

2012. aug. 23. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim válasza:
52%
#9 vok megint. köszi, h szted normális vok :D én is 18 vok, és ismét mondom nem dedós! rengeteg ismerősöm szereti, és aki enm nézi ne mondjon kritikát. amúgy meg szerintem, ha barátnőd egy ilyen kis semmiségértelhagy, akkor nem is szeretett. bocsi!!!
2012. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
63%

Már párszor leírtam h ez egy régi nick, nem akartam újat csinálni...

Egyébként felőlem lehomifiúzhatsz, de legalább nem én verem felnőtt létemre narutora, és nem játszom azt, hogy narutos szereplőt dugok...

Vegyél narutos bábut, és dugd meg.


Amúgy de van ami tetszik, a formás nők.

2012. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:
NEm verem narutóra, csak van pl narutor párnám, pólóim, táskám, tárcám, tolltartóm..... stb. és persze minden mangám megvan ami kijöt magyarul., és a kedvenc részeim angolúl is megvannak, és rok pósztrerem van ennyi...
2012. aug. 23. 17:54
 24/78 A kérdező kommentje:
egyébként meg ez a cukifiú nick igen is homáros. és még egyszer. nem verem a Narutóra.... mert Naruto ráadásul fiú is....
2012. aug. 23. 17:55
 25/78 anonim ***** válasza:
100%
A hugom egyik pasiját azért hagyta el,mert sokat számítógépezett,és ha abba hagyta,akkor csak a gépéről,és a játékairól tudott beszélni.Én is szeretem az animéket,a,kedvencem a dragonballok,yuyu hakuso(a szellemfiú),trigun.De nem mániákusan,megnézem a részeket,és ennyi.
2012. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
23%

tényleg ennyi narutos cuccod van? Akkor nem csodálom ha a csajod annyi miatt felhúzta az orrát h azt akartad h vmi narutos szereplő legyen... Azt látja h téged jobban érdekel a naruto, mint ő.

és igenis narutora vered, a naruto pedig szerintem egy mese is, nem csak szereplő. Tehát nem azt mondtam h magára a szereplőre vered...

2012. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
és szted felizgat engmet a mese szexuálisan? vagy mivan? valami tapasztalatod van etéren vagy mi a jó ég? hogy lehet egy sorozatra felizgulni? Tsunade mondjuk szép nő a Narutóban, de ennyi. de magára a sorozatra?:S szetm te meg vagy huzatva. és am igen, nagyon szeretem a narutót, de a barátnőmet is szerettem annyira legalább...
2012. aug. 23. 18:00
 28/78 anonim ***** válasza:
59%
"annyira legalább"..nem túl meggyőző..és nem a beteges imádatodért hagyott el, hanem mert őt nem vetted olyan fontosnak mint a nem létező szereplőket..de egyébként is többre kéne venni, de sztem annak is örült volna ha ugyanolyan értékbe vetted volna legalább
2012. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
43%

figy ha a barátnőd CSAK legalább annyira szeretted, az gáz. Egyáltalán nem értem, hogy lehet ennyire imádni egy mesét?

Én pl szeretem a régi amerikai sorozatokat, megnézem, de ennyi az egész. Sosem gyűjtöttem pl Knight rider-es dolgokat, nem bolondultam bele.

A naruto csak egy sorozat, kitaláció, tehát nem a valóság. Szórakoztatásnak elmegy olyan 16-17 éves korig, de hogy valaki megszállott legyen, az nem egészen normális dolog.

2012. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
1 nem MESE, hanem egy Manga, az ANIME ami a "mese" verzió. és én a mangát olvasom elsősorban, és persze az ANIMÉT is nézem.... de a MANGA a fő, és legjobb. nem tom. nekem vannak barátaim, igaz fiatalabbak mint én, de szoktunk conra járni, és szoktunk kártyázni, Naruto kártyáűval, és baromi jókat xbox ozunk Narutóval.... szal nem annyira gáz mint te gondolod.... és most mit mondjak? A Naruto igen is fontos szerepet játtszik az életemben, már általános óta nézem, és olvasom, és rengeteg dologra tanított, és nagyon sok reményt, és önbecsülést adott nekem. sokkal többet mint amit más baromságok, irományok adhattak volna. szal igen, Naruto első helyen áll, és ugan úgy a barátnőpm is ott állt, sőt még mindig nagyon szomorú vagyok, és még mindig úgy szeretem mint a Narutót, de nem tudnék megvállni a Narutós cuiccaimtól mert pl a csajom azt akarná. én sem várnám el hogy vágassa le a körmeit, ezentul ne fesse a haját, csak hosszu szoknyában járjon mint régen stb....
2012. aug. 23. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!