Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt azért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt azért csinálja mert tisztel és komolyan vesz vagy csak egyszerűen nem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Igen sajnos eddig nagy kanállal habzsolta az életet. Buli,pia,csajok. Kevés barátnője volt de azok mind hosszú kapcsolatok voltak nem csalta meg őket. Ismerem már egy ideje tudom milyen az ha egy éjszakát akar valakitől. Szóval 3 hónapja irkál nekem de én abban a tudatban h ő egy hülye focista le is zártam a dolgot. És mint barátok találkoztunk... Tök jól eldumáltunk, tényleg be nem állt a szánk 7 órán keresztül. És mondta h van bennem vmi különleges ami a többiekben nincs és h már most mennyire jól érzi magát. Viszont ha itt van egyáltalán nem nyomul. Egy-két érzéki puszi és ennyi. Végig simiz még itt van de semmi jele annak hogy "huha alig bírok magammal mert szívem szerint szétkapnálak " Éjfél előtt elmegy haza mint a jó kis fiúk. Nekem ez annyira fura pont tőle. És ez miatt feszélyezve is érzem magam. Sokszor csak nézek rá és komolyan elgondolkozom h ő most komolyan engem akar? Egy ilyen pasi? Aki bárkit megkaphat?? Nem igazán tudom hogy ilyenkor mennyire szabad nyomulni stb. Egyáltalán egy ilyen pasinak mivel lehet lekötni a figyelmét h ne akarjon másfelé kalandozni? Hogyan tudnék kicsit oldódni a jelenlétében? Mennyire szeretik ezek a pasik a bújást? Most ő tényleg komoly kapcsolatot szeretne és ezért nem siet vagy egyszerűen már nem mozgatom meg a fantáziáját?
2012. aug. 22. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

"van bennem vmi különleges ami a többiekben nincs" --> még nem fektetett le


amúgy tenni a csajnak a szépet azt én is vágom (23F), az igazat megvallva eddig nem találtam meg az igazit de mindnek azt mondtam hogy ő a "Ő" (az első alkalomig...)


7 óra csak duma :D:D az semmi én romantikus filmeket néztem velük és dumáltunk utána :):):) meg vacsorás randikra vittem őket...

2012. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az szép..x) Nagyon biztató...:) De olyan lánnyal is megcsináltad ezt aki előtte egy nagyon jó barátod volt és mindent tényleg mindent tudott rólad? Az első pár beszélgetés után tényleg úgy éreztük h lelkitársak vagyunk és akkor még tényleg egyikőnk sem akart a másiktól semmit. És egy dugásért te is vártál fél évet?:D Ez tényleg érdekel mert ő is olyan idős mint te. Én pedig 20 vagyok. Ja és hozzáteszem családnak bemutatott, kézen fogva járunk és az összes barátjának bemutatott. Nagyon elakart hozzánk jönni hogy megismerje a szüleimet. Most tényleg csak szexre vágyik?:D Akkor ez nagyon beteg és perverz nem?
2012. aug. 22. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:

" Akkor ez nagyon beteg és perverz nem?"

Nem, sok a beteg nőcsábász, nem csak Barney, azaz nem csak filmekben...


" Egyáltalán egy ilyen pasinak mivel lehet lekötni a figyelmét h ne akarjon másfelé kalandozni? "


Sehogy. De másfélének sem. Az én tesóm egy tök komoly pasi, mégis sikerült 1.5-2 év után LEBUKNIA a barátnője előtt másik csajjal.


"És mondta h van bennem vmi különleges ami a többiekben nincs és h már most mennyire jól érzi magát. "


Duma, általános hízelgő duma.


"Sokszor csak nézek rá és komolyan elgondolkozom h ő most komolyan engem akar? Egy ilyen pasi? Aki bárkit megkaphat??"


Lehetséges. Ilyen nekem is volt, vagyis tetszek neki, de végül nem lett semmi, talált jobbat ...


"Most ő tényleg komoly kapcsolatot szeretne és ezért nem siet vagy egyszerűen már nem mozgatom meg a fantáziáját?"


Hát akkor szerintem nem csak puszilgatna és barátként beszélgetne. mi az h semmilyen vonzalmat nem érzel részéről? Engem kiábrándítana.

2012. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem minden pasi egyforma... pl: én és a barátság :):):) bocs hogy ezt kell mondanom de voltak barátaim (bnőim), de mind csak ideiglenes. ha épp egy suliba jártunk haver, ha épp egy helyen dolgoztunk haver, ha épp ugyanabban a buszmegállóban vártuk a buszt haver :D:D, de utána felejtős a kapcsolat.

én nem vok fas*bukra járó típus és nem a like-okat gyűjtöm az élettől. inkább a napról-napra élő típus vagyok aki találkozik az emberekkel és kialakít kapcsolatokat, de nem tartósakat és nem kötődök senkihez.


Ember (jobban mondva lányom). Sok "barátnőm" szüleit ismertem, találkoztunk és beszélgettünk is. Komolyan mondom ilyen téren félek még magamtól is milyen profin tolom be a jófiú szerepet a szülőknek, de ahogy mondtam ez én vagyok


amúgy a nevem K... Norbert remélem nem rólam dumálunk :D

2012. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Ja és hozzáteszem családnak bemutatott, kézen fogva járunk és az összes barátjának bemutatott."


Mást nem is csináltaotk kézfogáson kívűl? nem lehet, hogy meleg? Vagy ugyebár biszex? Vagy tényleg ostoba, ahogy a többi focisa, nekem is volt már tapasztalatom, illetve látom...

2012. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az h nem... Ha valakit ő akart akkor még az nap este meg is fektette. Láttam h tud m*cskosul nyomulni a lányok meg csak olvadnak. Rengeteget nevettem ezen és valahol örültem is h én a barátja vagyok és velem ez soha nem fog megtörténni... Mert ismer annyira h ezért pofán is vágnám meg nagyon csúnyán kiröhögném... Ha neki egy dugás ennyit ér akkor egy igazi b*zi....:D De bízom benne hogy nem így van és ez az igazi arca amit nekem mutat... Természetesen ölelkeztünk,csókolóztunk. De mikor éreztem rajta, hogy elfogja kapni a hév akkor mindig visszavett a tempóból.
2012. aug. 22. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Én nem bíznék annyira a dolgokban. Én egyetemista vagyok, ott ismertem meg egy nálam 2 évvel idősebb srácot (24). Szintén focista, olyan külsővel megáldva, hogy első ránézésre is koppant az állam az asztalon.

Elkezdte tenni a szépet, jópofizni és elérte, hogy oda legyek érte meg vissza. Ölelgetett, szeretgetett, foglalkozott velem, aztán egyszercsak megcsókolt. Később párszor együtt aludtunk (koli) bulik után, de mindig leállt, ha elmondtam, hogy ennek nem igen van itt az ideje még szerintem, szóval szintén úgy tűnt, hogy elfogadja, hogy várni szeretnék ezzel még. Megértő volt, nem durcázott.

Aztán teltek a hetek, ő egyre nem lépett előrébb, ellenben LÁTTAM egy másik csajjal, akivel szintén hasonlóakat művel. Én ekkor döntöttem el, hogy a sarkamra állok és kerek perec rákérdezek, hogy mi ez köztünk és lesz-e komolyabb. Sosem adott rá egyenes választ, kitért, de mellettem is csajozott, nekem pedig ez nem esett túlzottan ínyemre, hát úgy döntöttem, hogy kiszállok ebből az egészből. Piszkosul nehéz volt, mert két mondattal megtudta lágyítani a szívemet utána is, de én még sosem kajáltam be ennyire senkinek, hogy tényleg fontos vagyok neki és az egyetlen. Nagyon tudott manipulálni, a végére egyértelművé vált, hogy én is csak egy voltam a sok közül és a mai napig iszonyat boldog vagyok a tudattal, hogy nem hagytam magamat megfektetni, ahogy kb minden más csaj. Így is éppen eléggé hagytam, hogy megalázzon. Ha egyedül vagyok ebben a helyzetben még lehet mindig lennék olyan hülye, hogy utána futnék. Szerencsére a haveri társaság (szintén kolisok) mindig leadták a drótot, hogy mikor kivel kavart éppen mellettem, így viszonylag gyorsan sikerült átvennie a szívem helyett az agyamnak a vezetést és nagy nehezen, de elkerültem.

A mai napig tudom, hogy más voltam valamiben, mert velem máshogy viselkedett, mint a többi nőcskével. Egyszerűen nem vágyott komoly kapcsolatra és éreztem hogy valamit takargat, ami miatt ez sosem fog összejönni. Ismertem, tudtam, hogy hozzám máshogy viszonyul még is én jöttem ki szarul a helyzetből. Van egy közös barátunk, ő mondta hogy nehezen állja meg, hogy ne zaklasson többé, tehát ő is nehezen viseli, de annyira talán mégsem, ha ilyen könnyen letett rólam. Ez ilyen egyszerű, én nem állok be a sorba.


Szóval akár hogy is, de légy nagyon óvatos ezzel, mert vannak olyan manipulatív alakok, akik nagyon tudják mit akar hallani az ember. Pláne ha előtte barátok voltatok, még inkább tisztában van ezzel.

Esetleg kérdezz rá egy romantikusabb pillanatban, hogy "b*sszus mi a fene ez köztetek?". Hogy lett ez a barátságotokból, stb. Ebből jöhet egy olyan beszélgetés, amiből sokmindenre következtethetsz.


Teszem hozzá a jelenlegi párom is elég kaphatós srác volt, belevetette magát az egyetemista évekbe rendesen, de amióta együtt vagyunk, nem csak én érzem úgy, mások is azt mondják, hogy minden nőt leráz, mesél rólam a haveri társaságban, a szüleinek (két hét után hazavitt anno), stb. Ergo tudom, hogy nem csalt meg az egy év alatt még sosem és bízom benne hogy nem is fog.

2012. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!