Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a fiúmnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a fiúmnak legyen önbizalma, hogy elhiggye, hogy különleges és komolyan veszem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 3 hónapja járunk, ő 25 én 21. Előttem kevés komoly kapcsolata volt, mivel a legtöbb lány csak ki akarta használni, vagy szórakoztak vele. Ezért (bár nagyon jól néz ki és okos) nincs túl sok önbizalma, meg elege lett a lányokból, ami érthető.

Próbálok neki sokat bókolni és mindig mondom, hogy szeretem, mit tegyek még?

Vannak itt hasonló srácok? Nektek mi tenne jót ebben az esetben?



2012. aug. 21. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Semmi, de tényleg. Ha az nem hozta meg az önbizalmát, hogy összejött veled, akkor mégis mi hozná meg?
2012. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is egy ilyen fiúba estem bele,és odáig fajult hogy már egyáltalán nem mer keresni és megőrülök tőle....nem hisi el hogy nekem ő tetszik úgy ahogy van...és lehet nem akar fájdalmat okoni,de ezel okoa a legnagyobb fájdalmat nekem hogy eltűnik.
2012. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

attól sajnos nem fog megjönni az önbizalma, ha mondod neki ezeket a dolgokat, de persze, jó, h mondod, ebben nincs is hiba, csak egy ténymegállapítás

ha valami olyan dolgot tesz az életben, lehet ez hétköznapi dolog is, vagy egy nagyobb volumenű, éreztesd vele, hogy tiszteled ezért, hogy fel lehet rá nézni

vagy kérd meg dolgokra, amikben ő jó, ügyesen meg tudja csinálni, hogy csinálja meg, majd éreztesd, h büszke vagy rá

2012. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! #3 megteszek mindent! :)
2012. aug. 21. 16:18
 5/11 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Ne bókolj és ne mondogasd állandóan hogy szereted, mert a szó súlya elkopik, kifakul. Egyszerűen csak légy boldog vele, öleld, hagyd hogy védelmezzen és gondoskodjon rólad, ebből érezni fogja, hogy tényleg szereted. Nem a kimondott szó számít, ha valóban különlegesnek tartod és komolyan szereted, azt érezni fogja. Ha sok csalódása volt előtte, akkor kis idő kell neki mire felfogja, de ez meg fog történni. Te csak légy önmagad, ne erőlködj, csak szeresd ahogy eddig. A színpadias túlzások itt nem segítenek, sőt, akár a gyanút is kiválthatják, hogy megjátszod az egészet. Türelem, szerelem.
2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poiu ***** válasza:
Sajna, semmit (ld.előttem szólók). Vszínűleg nem a párkapcsolatokon múlik, hanem az anyukáján... :-). Szeresd, majd meglátod. Ha béna marad, dobd.
2012. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 Persze nem állandóan mondom, hogy szeretem, nem is túl sokszor, meg nem ráakaszkodok, vagy ilyesmi. Igen, éreztetem vele, csak nem gondoltam, hogy ez elég lenne. Remélem igazad van, köszi!


#6 Nem viselkedik lúzerként, nem erről van szó. Csak olyan, mintha egyszerűen nem tudná elhinni, hogy bárki komolyan tudja venni egy kapcsolatban.

2012. aug. 21. 17:27
 8/11 anonim válasza:
0%

Ó, nagyon jól néz ki, újabb felszínes ribi a láthatáron.


Szegény srác, remélem hamar megszabadul tőled. Én is így szívtam ezekkel a felszínes lányokkal. Egy életre elegem lett a női nemből, pedig csak 23 vagyok még.

2012. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Köszi szépen az ítélkezést így látatlanba! Kb. semmit nem tudsz rólam, mégis egy kiragadott megjegyzéstől önző, felszínes, élvhajhász r*banc lettem, mert elismerem, hogy jól néz ki, sok más tisztelni és szeretni való belső tulajdonsága mellett!

Nem azért írtam le, hogy jól néz ki, mert nekem ez az első, hanem azért, hogy ne ezzel jöjjön egyből minden válaszoló, hogy "Biztos azért dobták, mert s*gg ronda, úgy meg hogy lenne önbizalma?"


Elnézést, ha gondot jelent valakinek, hogy megpróbálok tenni azért, hogy a párom komolyan vegyen!

2012. aug. 21. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező ne is törődj vele...ő eldöntötte hogy a nők a legrosszabbak a világon,aki így áll hozzá megérdemli hogy nincs senkije:) és még sajnálni sem tudom.
2012. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!