Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom felkeresi az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom felkeresi az ex barátnőjét, az feltétlenül azt jelenti, hogy még akar tőle valamit?

Figyelt kérdés

A barátommal nem rég majd nem szakítottam,mert kideült, hogy kereste az exet.Elmesélt nekem mindent...

DE állítólag az sms tartalmára nem emlékszik,de olyat biztos nem írt h szereti és hiányzik neki, csak egyszerűen pontosan nem tudja mit írt ez már több mint egy hónapja történt.(szerintem tudja,csak nem akar megbántani)

Nagyon megbántott,pedig én sem vagyok ártatlan ,engem is keres az exem és felveszem neki a telót, sőt volt hogy taliztunk is 1x beszélgetni,épp össze vesztem a barátommal.....DE viszont az a rossz, hogy én tudom, hogy az ex nem kell,nála viszont nem:(

A szakítással próbáltam megoldani,mert félnék vele lenni,már nem bíznék benne...mondtam neki hogy várja meg a lányt majd össze jönnek megint,majd vége lesz neki is a kapcsolatának.A barátom erre: h neki nem kell az exe csak én kellek neki,és ha szakítok nem fogja feladni úgy sem,....küzdeni fog, és bizonyítani,...és itt volt az a pont amikor úgy döntöttem, hogy vele maradok.

Együtt vagyunk,de félek,nem akarok becsapva lenni:(


2009. júl. 24. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Még csak annyi, hogy nekem azt mondta azért kereste,mert még is csak majd 3 évet jártak és kíváncsi volt mi van vele.Nem volt jó a kapcsolatuk,mindig veszekedtek a lány már pórázon tartotta, ezért nem értem hogy miért kereste,persze biztos voltak szép pillanataik,de mellettem keresi az exet az kicsit bántó.

Nem tudom, hogy tudnék megnyugodni,majd talán az idő.írta is msm-ben, hogy majd idővel rájövök, hogy csak én kellek neki.Egyébként ezzel az illetővel tavaly is jártam csak akkor én az exet szerettem még,és ennek ellenére küzdött értem.idén újra összejöttünk és beleszerettem ezért is rossz ami történt.

2009. júl. 24. 11:11
 2/5 anonim ***** válasza:
meglehet hogy tényleg csak jóban vannak,mert én is jóba vok az exemmel,de sose jönnék vele össze.De az is lehet h érez még iránta...keveset írtál le..mikor szakítottak stb..De én a helyedbe nyomozgatnék...az mindig beválik.
2009. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az gáz ha találkozott az exével, és később derült ki, nem mondta el. De ha tudtál róla h találkozna vele, akkor szerintem nincs miért aggódnod. Én úgy szűröm le h te nem tudtál róla, így jogos h megsértődtél, bár szakítani szerintem ezért nem kellett volna. Szerintem béküljetek ki normálisan, de tartsd szemmel, ha tovább találkozgat az exével, akkor majd kérdőre vonhatod!
2009. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ,ő nem találkozott az exével,csak sms-t írt neki névnapjára és még külön 1-2, és hívta.Én voltam az aki találkozott az exével,ezért írtam h igazán nincs jogom teljes mértékben felháborodni.Össze vesztünk és aznap találkoztam az exel,és beszélgettünk,ennyí.ők január végén szakítottak újra.Megígérte nekem h többet nem keresi mert annál többet ér ez a kapcsolat-ennek örültem,de nem tudom mennyire igaz:S
2009. júl. 24. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nincsen semmi gáz! Pláne, ha ilyeneket mond neked, és ennyit várt rád! Elmondom az én példámat, ok? 4 komoly kapcsolatom volt, mind a néggyel a mai napig tartom a kapcsolatot, és nem csak sms formájában, hanem rendszeresen találkozunk is. Hogy miért? A szerelem elmúlt, de fontos részei voltunk egymás életének, valamiért csak együtt éltünk, csak szerettük egymást, azért mert maga a kapcsolat nem működött, nem feltétlenül kell elveszíteni egy értékes embert. És tovább megyek: a szakítások után SOHA nem volt egyikükkel sem már semmilyen szexuális jellegű dolog. Mert lehet így is. Szépen elválni, barátságban megmaradni. Sőt még tovább megyek: az egyik exem mamája (!) jön át hozzám este dumcsizni. Csak azért mert már nem szexelünk a fiával, akkor már ne is találkozzunk? De miért? Szerintem ez így teljesen normális.

A mostani párom is tartja a kapcsolatot a volt barátnőjével, ők 13 évig voltak együtt. Na most dobjanak el 13 évet, mintha meg sem történt volna, csak azért mert már hozzám jön haza? Igen, persze, hogy érdekli, hogy mi van vele, könyörgöm, azért mert már nem d*nak, még mint embert szeretheti! Reggel szól, hogy szivem találkozom ma az Ancsival egy sörre, de nem jövök későn, ok? És persze, hogy ok, mert közben a párom minden másodpercben érezteti velem, hogy szeret, és tudom, hogy nem tenne olyat, amivel bánthat. Úgyhogy nyugodt szívvel elengedem. Ezt hívják bizalomnak....

Szóval, ha a párod ilyeneket mond neked, hogy mennyire szeret, és érzed is, akkor szerintem semmi probléma.

(Bár ezt mindenki máshogy gondolja, ez csak az én véleményem)

2009. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!