Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak az emo, vasalt hajú, vagy bunkó pasik jönnek be? Miért kell minden pasinak feltétlenül valami stílusba tartoznia?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves fiú vagyok. Szeretek sportolni és természetet járni, és naggyából megértem az embereket.
2011. márc. 3. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert tizenévesen még hülyék
2011. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca. ***** válasza:
mindenkinek van stílusa. neked is van: te egy természetbejáró, sportos fiú vagy. nyilván van akinek ez tetszik, esetleg kevesebb mert most épp nem ez a divat.
2011. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, végül úgy is a 'lányos fiúk" maradnak egyedül (emósok). Hisz ki akarna egy nyafogó fiút maga mellé?.....
2011. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szinte ma már minden csaj...
2011. márc. 3. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
De ha elérnek 1 bizonyos korhatárt szinte mind belátja, hogy gáz emóssal, vagy vasalt hajó köcsöggel mutatkozni.
2011. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Csak azon lányoknak jönnek be a fenti típusok, akiket te is kinézel magadnak. Ha lejjebb adnád az igényeidet, rengeteg lányt találnál akik téged is jó pasinak tartanak.
2011. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hozd létere a saját stilusod legyél feltünö de nem kell tulzásba vinni a lényeg hogy add önmagad és ha egy lányt fel akarsz szedni ne ugy beszélj vele minta fel akarnád szedni hanem ugy mintha haverkodnál légy közömbös vele szemben és meglátod ha értelmes nö akkor be fogsz jönni neki.
2011. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk igen, abban is lehet valami, hogy rossz lánytípusokat találsz magadnak. Nem mindig az agyonfestett lányok a szépek. Nekem elhiheted, rengeteg ismerősöm van aki sminkben meseszép, de amikor lekerül róla, olyan mint egy 80 éves öregasszony (pedig csak 18-20 évesek!)


18/l

2011. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

várj még pár évet és meglátod, hogy ez megváltozik. én is csináltam 12-15 évesen olyan dolgokat, amiket így 23 éves fejjel nagyon szívesen kitörölnék a múltamból.

most az emo a divat, bár tény, hogy gusztustalan ha valakin 40es cipő és tapadós farmer van (tisztára mint egy bohóc bahh)... majd kinövik. legalábbis a normálisabbja. maradj sportos, mert később érted lesznek oda ;P

2011. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha valaki kimondottan egy stílusirányzatot képvisel, de szerintem is mindenkinek van egy egyedi stílusa. Én lány vagyok, veled egykorú, én sem kategorizálom magam, lányosan öltözködöm, sminkelem magam és ennyi. Azt nem szeretem, ha egy fiú kb fele olyan lányos, mint én. Rossz helyen keresgélsz.

16L

2011. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!