Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye egy 14 éves lánynak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy 14 éves lánynak még nem feltétlenül kell 'járnia' fiúval?

Figyelt kérdés
Egy inkább visszahúzódó,kevés önbizalommal rendelkező egyed vagyok. Kortársaim (akik tőlem kövérebbek,rosszabbak,csúnyábbak) már mind csak a pasikról beszélnek. Elgondolkodtam,hogyha nekik már van dolguk 'lájtos járás'-ként nevezendő ügyekben,akkor ez csak a felgyorsult mai világ,vagy én vagyok lemaradva? Még nem szándékozom(!) ilyen lépéseket tenni,de azért érdekelne a véleményetek.
2010. dec. 30. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

egy kicsit egoista vagy xD De igazad van! Nekm sincs barátom!


14/L

2010. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem,még véletlenül sem. Mindenki azért b*szogat,mert nincs egy csöppnyi önbizalmam sem. (A zárójeles részre értetted? xD) Ezt csak azért írtam,mert van olyan ismerősöm,aki kissé el van szállva magától és még így is jobban érdeklik a fiúk,mint engem. :D

De azért köszi a választ. :)

2010. dec. 30. 23:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem!
2010. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Peston ***** válasza:
Na azért csak van benned önbizalom, ha ilyet állítasz, van, akire igaz ez, és nem ismeri el... mármint hogy szebb. Lehet te is ilyen vagy, kétlem, hogy láttalak valaha is. Nem, nem kell járnod fiúval, ez nem annak a függvénye. Ha szerelmes vagy valakibe, akkor kell járni vele, de csak úgy divatból ótvaros nagy baromság. Én 19 leszek lassan, és nyáron volt először barátnőm... mit siessek elvégre? :)
2010. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen. Figyelj. Mondom,hogy csak neten nagy a szám. x)

De tényleg. Semmi ilyesmi nincs az életben,mert ha ismernél,röhögnél,hogy szinte senkihez sem merek szólni (És ez nem vicc,komoly!)

Egyébként én is ezen a véleményen vagyok. (-:

2010. dec. 31. 00:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem ismerlek így nem mondhatom, csak úgy jött... Am meg nem vagy egoista! (talán) :)
2010. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 31. 00:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Aranyos lány lehetsz, szerintem is ráérsz még, de ha meggondoltad magad, és még is érdekelnek a fiúk, akkor dobj egy mailt :D
2010. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
n_n
2010. dec. 31. 00:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell 14 évesen pasizni, még 24 évesen sem kell, ha jó érzed magad a bőrödben...
2010. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!