Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye egy 14 éves lánynak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy 14 éves lánynak még nem feltétlenül kell 'járnia' fiúval?

Figyelt kérdés
Egy inkább visszahúzódó,kevés önbizalommal rendelkező egyed vagyok. Kortársaim (akik tőlem kövérebbek,rosszabbak,csúnyábbak) már mind csak a pasikról beszélnek. Elgondolkodtam,hogyha nekik már van dolguk 'lájtos járás'-ként nevezendő ügyekben,akkor ez csak a felgyorsult mai világ,vagy én vagyok lemaradva? Még nem szándékozom(!) ilyen lépéseket tenni,de azért érdekelne a véleményetek.
2010. dec. 30. 23:50
1 2
 11/16 sasna ***** válasza:
nem kell.. sok időd van még :)
2010. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok.

A barátnőm,amikor elkezdtem vele járni(normálisan.nem "neten"),ahogy te írtad,akkor ő 14 volt.

3 hétig beszéltünk,majd találkoztunk.

és már 2 és fél éve együtt vagyunk:)


Szóval nem kor függvénye.

Állítom neked,kevés komolyabb lányt találtam volna az én korosztályomban akkor:)

Most vagyok 19:)

2010. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nekem is van olyan ismerősöm,aki neten ismerkedett. Ő is 14 és nagyon utáltam,amikor olyan leveleket írt a jelenlétemben,hogy:

"Drága szerelmem,blablabla

már megint veled álmodtam és jött a három gyerek,meg ilyenek..."

Először betegesnek tartottam,de most is furcsállom,ha egy korombeli neten "pasizik".

Végülis,ilyen korban akárki átverheti a fejét... :/

2010. dec. 31. 00:26
 14/16 anonim ***** válasza:

A 19 éves vagyok.


Azért az nem mindegy,hogy egy 6-7 évvel idősebb fiúval beszél,aki 2 megyével arrébb van,vagy pedig egy 18 alatti(kockábbak miatt legyen 16),fiúval egy másik suliból,de ugyanabból a városból:)

2010. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem,még véletlenül sem helybélivel. Pont azért,mert szemtől szembe mindenki ismeri. És a fiú jóval idősebb volt nála.
2010. dec. 31. 00:41
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon becsülendő a gondolkodásod. Az írásodból itélve nem csak abban különbözől a korodbeliektől, hogy nem akarsz még társat, de úgy tünik sokkal érettebb felfogással is rendelkezel.

Nem kell elsietni, ha még nem érzed úgy, hogy kell melléd valaki. De ha ott lesz rá a lehetőség és felkelti valaki az érdeklődésedet ne szalaszd el! :-)


A késöbbiekben talán gondot jelenthet, hogy nics önbizalmad, szóval próbálj meg kicsit magabiztosabb lenni, Járj el társaságba, ismerkedj, barátkozz, mert emberi kapcsolatokra szükség van (most nem egy társra gondolok, hanem barátokra stb..)


Szerencse, hogy vannak még ilyen tizenévesek. Respect! :)


N/20

2010. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!